Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Kam vyrazit v říjnu v Praze zadarmo?

doporučujeme | 1. 10. 2014

Pokud jste všechny vaše finanční prostředky vydali za prázdninové radovánky a už vás hryže svědomí, že byste měli šetřit na hory a Vánoce, máme pro vás dobrou zprávu! I říjen přináší 57 akcí (a 9 klubů), které si užijete zadarmo!

street%281%29.jpg
Street Food Festival

 

1. října - Strahov OpenAir
Začátek akademického roku odstartuje již tradičně hudební Strahov OpenAir. Ať už jste studenty či nestudenty, letos si můžete zadarmo poslechnout třeba vystoupení PSH, Visacího zámku, Ivana Hlase, DJ Roxtara nebo vídeňské kapely Gin Ga.

 

Strahov OpenAir 2014

Studentská unie ČVUT

01.10. 14:00

1.-31. října - Festival fotograf
V pražských galeriích se uskuteční více jak 20 výstav, performancí, přednášek a diskuzí letošního ročníku, který má motto "Vidět a věřit". Láká ke vstupu do pomyslného prostoru za zrcadlem, pracuje s jevy za hranicí vědeckého chápání. Narazíte tak na ukázky paranormánlích jevů, spiritismu i dekadence.

 

Festival Fotograf

Fotograf 07 o.s.

01.10. - 31.10.

1. října - Naše cesta
Na interaktivní výstavě pro děti i dospělé si budete moci vyzkoušet, jak se žije nevidomým, neslyšícím a tělesně postiženým osobám. Pobavíte se a otestujete svoje dovednosti při hrách a sportech, kterými se baví lidé se zdravotním postižením.

 

Naše cesta

Nadace Sirius

01.10. - 30.11.

1. října - Sametové centrum
Přijďte na Sametový večírek u příležitosti otevření Sametového centra. Jedinečný genius loci prostoru budovy v Cihelné si žádá pojetí oslav v origináním stylu! Satiricko-Těšit se můžete na satiricko-společensko-gastronomický happening i pouliční hudbu.

 

Sametové centrum

Sametové posvícení

01.10. 18:00

1. října - Mluvme o tanci
4 večery, debaty, performance in the house, projekce, music-dance talk show, výstava fotografií, koncerty. To všechno je série debat o současném tanečním umění. Ve středu proběhne druhý z nich.

1. října - Google ČR - tajemství online marketingu
Přijďte se něco dozvědět o internetovém trhu v ČR. První přednáška tohoto semestru, která je dostupná pro všechny, proběhne na VŠE. David Špinar působící jako Head of Performance v Google ČR vám poví svůj životní příběh, jak se dostal do českého Googlu.

 

Google ČR - tajemství online marketingu

Vysoká škola ekonomická v Praze

01.10. 19:45

2. října - Festival spisovatelů
Senát jednou nebude patřit politikům, ale festivalu plnému knih a čtení. O lásce a nenávisti budou promlouvat běloruská spisovatelka Světlana Alexejevičová (loni se o ní psalo jako možné nositelce Nobelovy ceny za literaturu) i autoři z Maroka. Kromě jejich litarutury se dozvíte o tamní kultuře a ochutnáte marocké speciality.

 

Festival spisovatelů Praha

Festival spisovatelů Praha

02.10. - 04.10.

2.-5. října - Den architektury
Procházky po českých a moravských městech s architekty a teoretiky zdarma přináší Den architektury. Na milovníky architektury čeká přes sto akcí různorodého charakteru. Jedním z letošních témat jsou sídliště – v Praze se můžete ponořit mezi paneláky na Pankráci, Proseku a v Dáblicích.

 

Den architektury 2014

Kruh z. s. - Den architektury

02.10. - 05.10.

2. října - Praha 14 slaví
Na závěrečném koncertu na oslavu dvacetiletého výročí Prahy 14 vystoupí v centrálním parku u metra Rajská zahrada dětská superstar Kašpárek v rohlíku následovaný Václavem Neckářem. Na závěr proběhne ohňostroj.

 

Praha 14 SLAVÍ

Praha 14 kulturní

02.10. 17:00

2. října - Pilot a Malý princ
Přijďte do La Fabriky na setkání s Petrem Sísem a slavnostní uvedení jeho nové knihy o životě Antoina De Saint-Exupéryho Pilot a Malý princ. Pozor, je nutné si místo rezervovat předem!

 

Pilot a Malý princ

La Fabrika

02.10. 19:00

3. října - Last Orders
Přijďte se rozloučit se sezónou do Containallu. Poslední drink si můžete přijít dát, u ohně se ohřát a na DJs si zatancovat v pátek! Rozlučte se s kontejnerem do té doby, než se příští rok zase otevře. 

 

Last orders 2014

Containall

03.10. 19:00

3. října - Kavárny naživo
Ještě za první republiky byla kavárna místem, kde se přirozeně setkávali umělci, hudebníci a spisovatelé. Po celý říjen tomu bude taky tak! Těšte se na výstavy, koncerty, přednášky, poezii, divadlo a další umělecké projekty všemožných druhů a žánrů. Do projektu je zapojeno 20 kaváren a přes 200 umělců!

 

Kavárny naživo

KAVÁRNY NAŽIVO

03.10. - 01.11.

3.-5. října - Delifest
Delifest nabízí originální divadelně-hudební program v Havlíčkových sadech zkombinovaný s možností ochutnat a zakoupit si gastronomické speciality a nápoje z Francie. Je libo champagne, ústřice, francouzská vína, sýry, šnečí a žabí stehýnka?

 

Delifest - Francie

DELIFEST PRODUCTION

03.10. - 05.10.

3. října - Drakiáda
Pokud máte doma schovaného létajícího draka, vezměte ho v sobotu provětrat. V letňanském lesoparku se potká se svými kamarády na Drakiádě. Můžete vyhrát soutěž o nejhezčího draka, nejvytrvalejšího letce i o nejmenšího a největšího draka. Vstupné je dobrovolné.

 

Drakiáda

Kulturní a rodinné centrum CoByDup

03.10. 16:30

4. října - Ptačí festival v Dubči
Setkání s ornitology a ptačími opeřenci proběhne v Dubči. Ptačí festival se tento den koná na mnoha místech po celém světě. Vezměte si s sebou obuv a oblečení do terénu, dalekohled, případně fotoaparát. 

 

Ptačí festival v Dubči

Toulcův dvůr

04.10. 08:00

4.-12. října - Deskohraní
Festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí proběhne v Michnově paláci Tyršova domu. Od pondělí do středy si můžete zahrát deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

 

Deskohraní 2014

Duha

04.10. - 12.10.

4. října - Den otevřených dveří tunelu Blanka
Velmi diskutovaný tunel Blanka, který by se měl otevřít nově 2. prosince, si můžete ještě před zprovozněním prohlédnout. Prohlídková trasa začíná u metra Nádraží Holešovice přes nově otevřený Trojský most do tunelového komplexu Blanka a končí na Letné. Trasa je bezbariérová. 

 

Den otevřených dveří tunelu Blanka

Magistrát hl. m. Praha

04.10. 09:00

4. října - Den otevřených dveří TRASY METRA A
Pokud vám tunel Blanka nestačí, projděte se i v nových úsecích trasy metra A. Zpřístupněny budou stanice Nemocnice Motol a Nádraží Veleslavín. Pro zájemce bude připravena autobusová doprava mezi stanicemi Motol a Letnou. 

 

Den otevřených dveří TRASY METRA A

Dopravní podnik hl. m. Prahy

04.10. 09:00

4. října - Jakože, cože?! food festival
Přijďte první víkend v říjnu na food festival na Andělu, kde vás čeká spousta neobvyklých chuťových kombinací. Kromě chuťovek vás čeká ukázka molekulární kuchyně Petra Koukolíčka a workshopy s předními českými kuchaři i školou vaření Chefparade, hudba a mnoho dalšího.

 

Jakože, cože?! food festival

OUTBREAK

04.10. - 05.10.

4. října - Seniorská cyklojízda – Vem babičku a dědu na kolo!
V rámci mezigeneračního ReFestivalu se uskuteční Seniorská cyklojízda - Vem babičku a dědu na kolo! Už byste měli začít trénovat, abyste staříkům vůbec stačili. Cyklojízda odstartuje u centra Elpida, přes Stromovku dojedeme na Náplavku k Bajkazylu, kde proběhne závěrečná párty.

4. října - Divadlo v Kotcích
Přímo v ulici V Kotcích proběhne Minifestival pouličního divadla. Těšit se můžete na pohádky, folklorní soubor Rosénku, mimy i divadlo Muzea alchymystů a mágů.

 

Divadlo v Kotcích

Muzeum pražských pověstí a strašidel

04.10. 15:00

5. října - Pražskými náplavkami
Poznejte jaký byl dříve život spojený s řekou, kdo byly prkenáři, jak se po Vltavě plavilo dříví či jak se rozvíjela pražská paroplavba. Průvodcem bude architekt a urbanista Petr Kučera spolu se správcem pražských nábřeží, panem Danielem Hagenem. 

 

Pražskými náplavkami

Institut plánování a rozvoje hlavního…

05.10. 16:00

5. října - Flamenco flashmob Sevilla - Praha
Všechny tanečnice a tanečníci se mohou připojit ke spontánní akci. Taneční flashmob proběhne ve stejný den a čas, jako v Seville. Nácviky budou probíhat v Praze ve studiu ITAKA a v dalších městech po dohodě s místními lektory.

 

Flamenco flashmob Sevilla - Praha

Fiesta Flamenca

05.10. 12:00

5.-8. října - Zlatá Praha
Zlatá Praha je mezinárodním festivalem prezentujícím nejlepší televizní pořady a filmy všech žánrů. Prestižní soutěž, která bude sídlit v divadle Archa, je doplněna videotékou, premiérovými projekcemi, workshopy a závěrečným slavnostním předáváním cen.

 

Zlatá Praha

Česká televize

05.10. - 08.10.

6. října - Voyage from London
Prezentace prací mladých módních designérů, jež byli představeni letos na International Fashion Showcase v rámci prestižní akce London Fashion Week, zaplní České centrum Praha. Celou instalaci bude provázet pásmo filmů vybraných z posledního London Fashion Film Festivalu.

 

Voyage from London

Česká centra

07.10. - 11.10.

7. října - Back to school
Oslavit zahájení nového akademického roku můžete s kapelami Chinaski, Sto zvířat, ATMO music, The Prague Conspiracy a Dolls In The Factory na Vástavišti v Holešovicích. Na open air party se můžete těšit taky na létání s kvadrokoptérami i online hry.

 

Back to school

Incheba Praha spol. s r.o.

07.10. 15:00

8. října - Taneční odpoledne zdarma v Harfě
Rozhýbat tělo s tanečníky Jatomi Fitness máte šanci na workshopu před prodejnou H&M v Galerii Harfa. Pokud to tentokrát nestíháte, nezoufejte. Další příležitost je hned 22. října.

 

Taneční odpoledne ZDARMA v Harfě

Galerie Harfa

08.10. 17:00

8. října - O architektuře víc! No.3
Další z cyklu diskusních večerů na architektonická témata bude tentokrát vyprávět o funerální architektuře. Dalo by se říci, že je to zadání jako každé jiné, a přece tak odlišné. Hrob.

 

O architektuře víc! No.3

Česká centra

08.10. 18:00

8. října - Reggaenrace With U-Cee (de) + El Condorsito (rch)
Přijďte si užít skvělý reggae večer do Cross Clubu. Vaše tělo rozhoupá U-Cee z Německa i Condorsito původem z Chile.

8. října - Roberto B-Day party
Rezidentní Dj v Retro Music Hall Robert Chochola slaví narozeniny, a tak si pro vás připravil nadupaný mejdan, na který vstup platit nemusíte!

 

Roberto B-Day party!

Retro Music Hall

08.10. 22:00

9. října - Den otevřených dveří
Setkání se psími studenty i zasloužilými vodicími psy a prohlídka celého areálu s odborným výkladem čeká na každého, kdo se vypraví na Den otevřených dveří Střediska výcviku vodicích psů na Praze 5. 

 

Den otevřených dveří

Středisko výcviku vodicích psů

09.10. 10:00

9.-12. října - Břevnovské posvícení
Poslední velká závěrečná pouťová akce se uskuteční na Břevnově. Na místě najdete stánky s dobrotami, staročeskou vesničku, pouťové atrakce pro všechny generace, různá vystoupení a také ohňostroj.

 

Břevnovské posvícení 2014

Břevnovské posvícení

09.10. - 12.10.

9. října - Moderní pětiboj v Harfě se zlatým Davidem Svobodou
Přijďte si vyzkoušet disciplíny z moderního pětiboje (na simulátorech) za dohledu zlatého olympionika Davida Svobody. Následně proběhne také autogramiáda pětibojaře.

9. října - Slavnostní odhalení Českého pivního atlasu
Pokud mezi vaše záliby patří ochutnávání piva a za skvělými kousky jste ochotní jet i delší trasu, vydejte se na slavnostní odhalení Českého pivního atlasu. V hospodě U Prince Miroslava bude první oficiální možnost nahlédnout do atlasu a za zvýhodněnou cenu si jej i koupit.

 

Slavnostní odhalení Českého pivního atlasu

U Prince Miroslava

09.10. 18:00

9. října - Mezipatra: Premiéra znělky v Neone
Odhalení znělky dalšího ročníku Mezipater už nabírá příjemných obrysů. I tentokrát bude minimálně o 4 % lepší než jakákoliv předchozí. Vstup do klubu Neone je dobrovolný, takže vám zbude spousta peněz na drinky. Dobrá muzika zajištěna!

11.-12. října - Havelské posvícení
Baromantika a Lenka Dusilová, Laura a její tygři, kapela Nebe, ETC a Vladimír Mišík. To je jen hrstka interpretů, které si můžete poslechnout na Havelském posvícení. Kromě toho se těšte na staročeský jarmark, historický šerm, kejklíře, divadlo i zábavu.

 

Havelské posvícení

Městská část Praha 16

11.10. - 12.10.

11. října - Den otevřených dveří v Domynu
Přijďte si vyzkoušet, který sport je pro vás ten pravý na Den otevřených dveří v Domynu.  Všechny ukázkové hodiny  v moderním sportovním areálu budou zkráceny na 30 minut a budou vedeny našimi zkušenými trenéry. 

 

Den otevřených dveří

Domyno

11.10. 09:00

11.-15. října - Druhé město
Premiéru street-site specific projektu pro Palác U Stýblů Divadla Vosto5, VerTeDance a studentů KALD DAMU můžete zkouknout v rámci festivalu  4+4 dny v pohybu. V hlavních rolích jsou náměstí, procházející lidé, letící ptáci a několik inscenovaných postav.

12.-15. října - Forum 2000
Konference nabídne kritickou reflexi období demokratických transformací uplynulých 20–30 let. Do diskusí se zapojí více než 150 významných světových osobností, zejména politiků, akademiků, novinářů, podnikatelů a náboženských představitelů.

 

Forum 2000

Forum 2000

12.10. - 15.10.

12. října - Street Food Festival
Street Food Festival se vrátí opět do Prahy, tentokrát do Tiskárny na Vzduchu ve Stromovce. Těšte se na kvalitní, pestrou a originální nabídku jídel profesionálů i amatérů.

 

STREET FOOD FESTIVAL STROMOVKA

Tiskárna na Vzduchu

12.10. 10:00

13.-17. října - Life sciences film festival
Mezinárodní festival dokumentárních filmů s tématikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje se bude konat již tradičně na České zemědělské univerzitě v Praze. Všichni návštěvníci mají vstup na festival zdarma.

 

Life sciences film festival

Harvest Films o.s.

13.10. - 17.10.

13. října - Křest knihy Zdeňka Svěráka
V Paláci knih Luxor proběhne křest knihy Zdeňka Svěráka "Tři bratři" spojený s autogramiádou. Knihu pokřtí i jeho syn Jan Svěrák. Už jste byli v kině na filmu propojujícím pohádky O šípkové Růžence, O Červené Karkulce a O dvanácti měsíčkách?

 

Křest knihy Zdeňka Svěráka

Palác knih Luxor

13.10. 16:00

14.-15. října - Veletrh pracovních příležitostí na VŠE
Pokud patříte mezi studenty, čerstvé absolventy nebo se jen chcete porozhlédnout po lepší a třeba zajímavější práci, vydejte se na Veletrh pracovních příležitostí na VŠE. Můžete se zúčastnit panelových diskuzí, zkonzultovat své CV nebo podnikatelský záměr.

 

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

Vysoká škola ekonomická v Praze

14.10. - 15.10.

15. října - Great Noise With Passion 
Je libo americko-britskou přátelskou invazi folku, punku, humoru a všeobecné roztomilosti? Pak si přijďte poslechnout americkou partu Andrew Jackson Jihad i třímístný kouzelný punkový kobereček z britského Bristolu Caves. 

16.-19. října - Signal - Prague light Festival 2014
Z historického srdce města Prahy se na čtyři říjnové dny stane centrum nových technologií, úžasných nápadů a nespoutané kreativity.Proběhne tu totiž rozsvícený Signal festival. Více info o něm, se dozvíte zde.

 

Signal - Prague light Festival 2014

Fresh Films s.r.o.

16.10. - 19.10.

17.-19. října - Delifest - COMMONWEALTH
Australská a jihoafrická vína, novozélandské jehněčí, britské fish&chips, irská a skotská whisky, indická kuchyně, barbadoský a jamajský rum nebo kanadské palačinky s javorovým sirupem, to vše s MULTI kulturní kulisou uprostřed pražských Vinohrad přinese druhý podzimní Delifest.

 

Delifest - COMMONWEALTH - ZRUŠENO

DELIFEST PRODUCTION

14.11. - 16.11.

18. října - Open Square
Smyslem festivalu Open Square je představit lidem významné kulturní a akademické instituce sídlící na pražském náměstí Jana Palacha. Připraveny budou výstavy, přednášky, workshopy, koncerty, komentované prohlídky s urbanisty či panelové diskuse. Vstup je se slevou či zdarma.

 

Open Square 2014

Open Square

18.10. 10:00

18. října - Kočárkyáda aneb závody kočárků
Kočárkyáda aneb závody kočárků proběhne v rámci výstavy Svět kočárků v OC Šestka. Maminky či tatínkové budou muset v netradičním závodě zdolat trať 150-300 metrů. Slalom mezi kužely, překonávání schodů a překážek nebudou jedinými nástrahami!

 

Kočárkyáda aneb závody kočárků

Obchodní centrum Šestka

18.10. 13:00

19. října - NoD / Kviiiz
Další vydání vědomostního zápolení na vlnách vašich mozkových závitů. Postavte si tým o maximálně 4 lidech a pojďte vyzkoušet nakolik se orientujete v učivu středních škol, populárních tématech i v makabrózních zákoutích divna.

 

NoD / Kviiiz

NoD - Experimentální prostor

19.10. 20:00

21. října - Diashow Kongo – skutečná tvář Afriky
Výjimečná příroda, gorily, prales, pygmejové, Okapi, zlaté doly, vodopády, sopky, řeka Kongo, tajemní obyvatelé, lidské mraveniště a nebezpečná Kinhassa. O tom všem se dozvíte na přednášce.

 

Diashow Kongo – skutečná tvář Afriky

Kulturní dům Krakov

21.10. 19:00

22.-24. října - NON - HANDICAP 2014
Výstava se snaží napomáhat lidem s různými druhy handicapů a jejich překonávání pro kvalitní a aktivní život. Cílem je přispět ke zlepšení života a integraci do společnosti. Jako doprovodný program budou semináře, besedy, koncert, workshopy i ukázky práce s asistenčními psy.

 

NON - HANDICAP 2014

Incheba Praha spol. s r.o.

22.10. - 24.10.

22.-23. října - Profesia Days
Další veletrh práce proběhne na Výstavišti Letňany. Připraven je odborný program v podobě workshopů a přednášek, které přináší vysoký užitek všem, kteří jsou aktivní na trhu práce.

 

Profesia days 2014

Výstaviště Letňany

22.10. - 23.10.

25. října - Husobraní aneb staročeské husí hody
Na prvním ročníku Husobraní se bude péct na 800 hus, které si můžete dát se zelím a knedlíkem. Připravena je i hudba, soutěže, program pro děti, ukázka řemesel! Proběhne soutěž o nejlepší kysané zelí! 

 

Husobraní aneb staročeské husí hody

Městská část Praha 2

25.10. 10:00

26. října - GHETTO FOOD FESTIVAL - hmyzožraní
Přijďte ochutnat rozličné druhy hmyzu, pouličního jídla, exotického ovoce a zažít pravou atmosféru rozvojového světa při kulturním doprovodném programu a workshopech. Po denním programu bude následovat klubová afterparty.

 

Ghetto Food Festival - hmyzožraní

Cross Club

26.10. 11:00

28. října - Dny otevřených dveří v Poslanecké sněmovně
Ve státní svátky 8. května a 28. října se v Poslanecké sněmovně tradičně pořádají dny otevřených dveří. Během hodinové prohlídky si můžete prohlédnout hlavní zasedací sál, jednací místnosti výborů a další prostory ve Smiřickém, Šternberském a Thunovském paláci.

 

Dny otevřených dveří v Poslanecké sněmovně

Parlament České republiky

28.10. 09:00

30. října - OPEN STAGE - Noc migrantských kapel
Kapely, které založili, nebo ve kterých hrají migranti a migrantky, si můžete poslechnout v Music City Clubu ve Vysočanech. První ročník akce, na které můžete podpořit mladé lidi, kteří se chtějí prosadit na (nejen) české hudební scéně, se blíží!

 

OPEN STAGE - Noc migrantských kapel

Integrační centrum Praha

30.10. 18:30

31. října - Haloween ZOMBIE NIGHT neuro edition
Pokud si chcete užít halloweenskou atmosféru, vypravte se do restaurace U Tvrze. Dresscode je ve stylu haloweenu a zombie. A pokud v převleku nepřijdete, stejně se pomalování tváře nejspíš neubráníte!


 

signal.jpg
Signal festival (Nerdworking, videomapping Michnův palác)


 


Podniky...

Cross club 
Kromě pátků a sobot nemusíte za filmová promítání, přednášky, divadelní představení, koncerty a mejdany v industriálním klubu platit! 

 

Cross Club

Jídlo už jsme darovali potřebným a teď už jen doprodáváme pivo společně se sbírkou...

Storm club
Každou středu si můžete v multižánrovém Storm clubu užít dubstepové či drum & bassové beaty dýdžejů zdarma!

 

Storm Club

Multižánrový klub, který je úzce spjat s festivalem Let It Roll....

Roxy
Free Mondays klubu Roxy jsou už vyhlášené. V dubnu nás čekají nejen interpreti z českého rybníčku, ale i zajímavá zahraniční jména jako americká indie kráska Sara Jackson-Holman nebo rakouští In This Temple. 

 

ROXY

Legendární pražský klub s 20tiletou tradicí proslulý skvělými party i koncerty a...

La Loca
Nekuřácký hudební bar najdete v přízemí funkcionalistické budovy Mosaic House. Ať jde o vystoupení vyhlášených DJs či koncerty skvělých kapel, za vstup (většinou) platit nemusíte.

Městská knihovna v Praze
Městská knihovna není jen místo, kde si můžete půjčit knížky či učebnice. Sama pořádá mnoho akcí v pobočkách po celé Praze, z nichž většina je zdarma.

 

Městská knihovna v Praze

Městská knihovna v Praze je všem přístupná veřejná univerzální knihovna, kterou...

Chapeau Rouge
Tento klub má kromě baru v přízemí ještě dvě podzemní patra. Jedno z nich - Dance club - je věnováno taneční hudbě, hrají tu špičkoví zahraniční a domácí DJ's a za vstup se neplatí.

 

Chapeau Rouge

Chapeau Rouge, to jsou 3 patra, 4 bary, 3 stage a galerie. Každý den DJs, koncerty a...

Retro Music Hall
Klub má otevřeno ve středu, v pátek a v sobotu. Na všechny párty zejména českých dýdžejů je tu vstup zdarma.

 

Retro Music Hall

Jediné místo v Praze, kde zažijete opravdu tu nejlepší atmosféru a nejlepší mejdan ve...

Rock Café
Také v legendárním klubu blízko Národní třídy najdete akce, za které platit nemusíte. Jde o filmová představení, koncerty s ozačením "Freezone" nebo pokud se žádná akce nekoná a z klubu je Music bar.

 

Rock Café

Nejstarší hudební, nyní multikulturní (Hudba, Divadlo, Kino, Galerie) klub v Praze....


 


Chceš mít každý čtvrtek v mailu přehled nejlepších akcí na víkend? Zaregistruj se na CityBee! 

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!