Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

PRO FIRMY


 

Jak začít s prezentací na CityBee

Pořádáte akci pro veřejnost? Provozujete podnik, ve kterém lidé tráví svůj volný čas? Chcete prostě jen oslovit atraktivní skupinu dospělých Pražanů? Pak zkuste CityBee:

 

Chcete vědět více?


Proč být na CityBee?
Skrze CityBee můžete oslovit každý měsíc okolo 90 000 Pražanů. Ti si na našich stránkách i v naší mobilní aplikaci plánují svůj volný čas. Další desetitisíce oslovujeme skrze naše outdoorové projekty nebo partnerská média. Nabízíme unikátní funkce. Být na CityBee znamená být vidět. Jako naši klienti získáte prvotřídní podporu pro Vaše akce.
Více informací ZDE.[%C4%8Dl%C3%A1nky3/VytvortesisvouCityBeevizitku.jpg]

Všichni naši klienti mají vizitku svého podniku na CityBee. Tato vizitka je také pořadatelem jednotlivých akcí. Mezi naše klienty patří divadla, kluby, restaurace, jazykové instituty, hotely, coworkingová centra, hudební interpreti, muzea nebo pořadatelské agentury. I tehdy, pokud chcete na CityBee prezentovat jen jedinou konkrétní akci, nejprve si musíte vytvořit svou vizitku.

Cena za vytvoření aktivní vizitky se liší podle typu registrace. Jednotlivé typy naleznete  ZDE.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/Publikujtesveakcevnasemkalendari.jpg]

Nejpoužívanější službou CityBee je náš unikátní kalendář pražských akcí. S vlastní vizitkou do něj můžete sami vkládat své akce a zvát tak na ně desetitisíce našich uživatelů. Počet akcí, které můžete vkládat, závisí na typu Vaší registrace, kterým si také zvolíte, zda si budete akce vkládat sami nebo to necháte na nás (jednotlivé typy  ZDE). 
 


Naši uživatelé na CityBee neprokrastinují, nekoukají na videa, nejsou zahlceni tisíci článků. Na CityBee jdou ti, kteří řeší, co budou dělat dnes večer, zítra odpoledne nebo přes víkend, případně kde se můžou učit tančit, diskutovat, vařit nebo třeba montovat palety. Hledají, kde se najíst, kde sportovat, jaké koncerty se blíží a jaké podniky právě letí. Pokud má někdo přijít na vaši akci, jsou to právě uživatelé CityBee.


[%C4%8Dl%C3%A1nky3/Pozvetejestevicelidi.jpg]

CityBee není pouze kalendář akcí, ale svým klientům nabízí komplexní řešení kampaní na podporu jednotlivých eventů. Za bezkonkurenční ceny s klientskou slevou nabízíme inzertní formáty na našem webu, ale také prezentaci na plakátech, CLV, partnerských webech, sociálních sítích i v tištěných médiích. Naše standardní formáty včetně cen naleznete ZDE, ale neváhejte nás také kontaktovat na obchod@citybee.cz.

úvodní stránka