Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam v Praze vyrazit, když venku prší?

zábava | 1. 9. 2017

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat! A nebojte, do multikin a hospod vás posílat nebudeme. Nebo alespoň do těch obyčejných ne.

 

destkolaz.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgPraha moře sice nemá, ale prostor, kde si můžete zasurfovat, tu najdete. Ne, nemáme na mysli internetovou kavárnu, ale Surf Arenu v Letňanech, kde kromě surfového simulátoru najdete i hudební klub, bar nebo kavárnu.

Surf Arena

Unikátní prostor, který kombinuje první surfový…

%C4%8D%C3%ADsla/orange-02.jpgTo, že nemůžete ven k vodě, ještě neznamená, že nemůžete za vodou dovnitř. V aquaparku v Čestlicích klidně můžete strávit celý den, aniž byste se jen na vteřinu nudili. Kromě tobogánu, umělého vlnobití nebo vířivek tu mají i spoustu saun.

Aquapalace Praha

Jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový…

%C4%8D%C3%ADsla/brown-03.jpgProbuďte v sobě bojovníka a za doprovodu zvukových a světelných efektů se nechte vytrhnout z reality. Vyhrává ten nejrychlejší a nejchytřejší. 

Mercuria Laser …

Nová a největší laser game aréna v Praze, která…

%C4%8D%C3%ADsla/purple-04.jpgKoho nevystraší bouřka, toho zaručeně vyděsí procházka sklepením Prague Fear House. Před prohlídkou určitě doporučujeme (i těm největším odvážlivcům) nějaký ten drink ve strašidelném baru.

Prague Fear Hou…

Chcete zažít horor na vlastní kůži? Jsme…fear.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/green-05.jpgNa Praze 10 nedávno otevřeli první pražský indoor bowl bar. V přestávce mezi ježděním v bazénu se tu můžete osvěžit třeba pivem, můžete kouknout na plátno, zahrát si pinball (stern) nebo třeba stolní fotbálek.

Bowlbar

První a jediný indoor bowl bar v Praze.

%C4%8D%C3%ADsla/red-06.jpgJakmile začne pršet, doporučujeme zabrousit na stránky Národní galerie. Ve svých výstavních objektech totiž vždycky pořádá tolik výstav, že si zaručeně vyberete. 

Národní galerie

Národní galerie v Praze je nejvýznamnější sbírkou…

%C4%8D%C3%ADsla/blue-07.jpgPraga Arena nabízí hned 4 variabilní tratě, na kterých můžete předvést své řidičské schopnosti. Jelikož se tratě pravidelně obměňují, můžete sem zavítat opakovaně, aniž by vás okruh omrzel.

Praga Arena

Nejmodernější a největší speciální areál pro…

%C4%8D%C3%ADsla/pink-08.jpgPokud si myslíte, že hopsáni na trampolínách, otáčející se válce ve třímetrové výšce a nafukovací lezecká ministěna jsou zábavou spíše pro děti, tak se pletete. V Jump Areně se bude bavit každý. A klidně i v teplákách.

Jump Arena Zlič…

Trampolínový park na Zličíně.16819534_904450499657761_2302493797762672862_o.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/brown-09.jpgÚnikovka EscapeX vás na jednu hodinu přenese z upršené Prahy do filmu Inception. Čeká vás interaktivní hra s moderní technikou & filmovými efekty.
Hned několik únikových her z různých prostředí (od středověkého žaláře, přes období první republiky až po dům duchů) nabízí The Chamber na Starém Městě. Už jste všechny tyto únikovky hráli? Nevadí, vyrazte JINAM.

EscapeX

Únikové hry jsou určené pro skupinu 2-6 hráču,…


THE CHAMBER Esc…

Nejoblíbenější únikovky v Praze. Vysokorozpočtové…

%C4%8D%C3%ADsla/orange-10.jpgZastáváte-li názor, že k létu patří nejen grilování, ale i saunování, nebo se prostě jen potřebujete v sychravém dni ohřát, vyrazte do Sauna Spot Dvorce. Velké skleněné okno s výhledem vám zaručeně učaruje. Nebo dáte přednost JINÉ SAUNĚ ?

Sauna Spot - Dv…

Sauna Spot - Dvorce, nový saunový svět nedaleko…sauna-spot-dvorce-003.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/purple-11.jpgV Národním filmovém muzeu je k vidění interaktivní výstava, která dokazuje, že film v muzeu může být pro všechny.

NaFilM: Národní…

Filmové muzeum NaFilM přibližuje fascinující svět…

%C4%8D%C3%ADsla/green-12.jpgNení to jen obyčejné koukání na rybičky. ZOO Mořský svět nabízí řadu pravidelných akcí pro návštěvníky - ukázky krmení, noční prohlídky nebo možnost vyzkoušet si, jaké je to být ošetřovatelem mořských živočichů.

Mořský svět

Akvária s několika druhy žraloků, murén, barakud,…

%C4%8D%C3%ADsla/pink-13.jpgVyzkoušejte si, jaké to je létat. Užijte si pár minut ve větrném tunelu, který je simulátorem volného pádu a kde vzduch proudí rychlostí až 270 km/h (což je rychlost opravdového hurikánu).

Hurricane Facto…

Jediný větrný tunel v České republice.

Šaty na Zoot.cz

%C4%8D%C3%ADsla/blue-14.jpgZneškodněte protihráče pomocí luku a šípů (nebojte se, šípy mají molitanové hroty). Vaše bitva se odehraje v unikátním historickém objektu v centru Prahy.

Extreme-Archery…

Jako první v ČR přinášíme moderní pojetí…

%C4%8D%C3%ADsla/red-15.jpgZajděte omrknout boty, které nosí hrdinky seriálu Sex ve městě. Výstava Manolo Blahnika v Museu Kampa potrvá až do 12. listopadu.

Manolo Blahnik …

11.08. - 12.11.

Museum Kampa

%C4%8D%C3%ADsla/brown-16.jpg%C4%8D%C3%ADsla/green-17.jpgDejte si pivo, zahrajte si oldschoolové arkádové hry v centru města a nostalgicky zavzpomínejte na časy dávno minulé. Dámy, které touží po kapce nostalgie, zveme do Muzea ve Valdštejnské ulici.

Joystick

Pivo a oldschoolové arkádové hry v centru města.


Muzeum Kouzlo s…

Historické viktoriánské a edwardiánské oděvy,…

Tři tipy pro rodiče s dětmi

%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgV Království železnic na Smíchově najdete největší modelové kolejiště u nás a ve střední Evropě. Líbit se tady bude nejen dětem, ale i tatínkům.

Království žele…

Království železnic je splnění opravdového snu…

%C4%8D%C3%ADsla/Beige-02.jpgDivadlo Minor je místo, odkud své děti jen těžko dostanete. Všechna představení, které tu hrají, jsou opatřena číslem, které značí, pro jak staré děti je divadlo vhodné. Máte tedy jistotu, že nešlápnete vedle.

Divadlo Minor

Divadlo pro celou rodinu! Od roku 2001…

%C4%8D%C3%ADsla/Black-03.jpgV tomhle zábavním parku se děti zaručeně vyřádí. V hale o rozloze přes       6 000 m² se nachází neuvěřitelné množství atrakcí od skluzavek, přes lezeckou stěnu až po trampolíny.

Toboga Fantasy

Největší indoor zábavní park v Praze!


toboga.jpg
 

přehled článků

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?