Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam v Praze vyrazit, když venku prší?

zábava | 1. 9. 2017

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat! A nebojte, do multikin a hospod vás posílat nebudeme. Nebo alespoň do těch obyčejných ne.

 

destkolaz.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgPraha moře sice nemá, ale prostor, kde si můžete zasurfovat, tu najdete. Ne, nemáme na mysli internetovou kavárnu, ale Surf Arenu v Letňanech, kde kromě surfového simulátoru najdete i hudební klub, bar nebo kavárnu.

 

Surf Arena

Unikátní prostor, který kombinuje první surfový simulátor v ČR s hudebním klubem,...

%C4%8D%C3%ADsla/orange-02.jpgTo, že nemůžete ven k vodě, ještě neznamená, že nemůžete za vodou dovnitř. V aquaparku v Čestlicích klidně můžete strávit celý den, aniž byste se jen na vteřinu nudili. Kromě tobogánu, umělého vlnobití nebo vířivek tu mají i spoustu saun.

 

Aquapalace Praha

Jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, wellness/spa,...

%C4%8D%C3%ADsla/brown-03.jpgProbuďte v sobě bojovníka a za doprovodu zvukových a světelných efektů se nechte vytrhnout z reality. Vyhrává ten nejrychlejší a nejchytřejší. 

 

Mercuria Laser Game

Nová a největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra...

%C4%8D%C3%ADsla/purple-04.jpgKoho nevystraší bouřka, toho zaručeně vyděsí procházka sklepením Prague Fear House. Před prohlídkou určitě doporučujeme (i těm největším odvážlivcům) nějaký ten drink ve strašidelném baru.

 

Prague Fear House & Bar

Chcete zažít horor na vlastní kůži? Jsme jedinečný projekt svého druhu ve střední...fear.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/green-05.jpgNa Praze 10 nedávno otevřeli první pražský indoor bowl bar. V přestávce mezi ježděním v bazénu se tu můžete osvěžit třeba pivem, můžete kouknout na plátno, zahrát si pinball (stern) nebo třeba stolní fotbálek.

 

Bowlbar

První a jediný indoor bowl bar v Praze....

%C4%8D%C3%ADsla/red-06.jpgJakmile začne pršet, doporučujeme zabrousit na stránky Národní galerie. Ve svých výstavních objektech totiž vždycky pořádá tolik výstav, že si zaručeně vyberete. 

 

Národní galerie

Národní galerie v Praze je nejvýznamnější sbírkou výtvarných děl v České republice....

%C4%8D%C3%ADsla/blue-07.jpgPraga Arena nabízí hned 4 variabilní tratě, na kterých můžete předvést své řidičské schopnosti. Jelikož se tratě pravidelně obměňují, můžete sem zavítat opakovaně, aniž by vás okruh omrzel.

 

Praga Arena

Nejmodernější a největší speciální areál pro motokáry v České republice!...

%C4%8D%C3%ADsla/pink-08.jpgPokud si myslíte, že hopsáni na trampolínách, otáčející se válce ve třímetrové výšce a nafukovací lezecká ministěna jsou zábavou spíše pro děti, tak se pletete. V Jump Areně se bude bavit každý. A klidně i v teplákách.

 

Jump Arena Zličín

Trampolínový park na Zličíně....16819534_904450499657761_2302493797762672862_o.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/brown-09.jpgÚnikovka EscapeX vás na jednu hodinu přenese z upršené Prahy do filmu Inception. Čeká vás interaktivní hra s moderní technikou & filmovými efekty.
Hned několik únikových her z různých prostředí (od středověkého žaláře, přes období první republiky až po dům duchů) nabízí The Chamber na Starém Městě. Už jste všechny tyto únikovky hráli? Nevadí, vyrazte JINAM.

 

EscapeX

Únikové hry jsou určené pro skupinu 2-6 hráču, kteří jsou zavřeni do místnosti, a...


 

THE CHAMBER Escape Game Prague

Nejoblíbenější únikovky v Praze. Vysokorozpočtové zpracování, speciální efekty,...

%C4%8D%C3%ADsla/orange-10.jpgZastáváte-li názor, že k létu patří nejen grilování, ale i saunování, nebo se prostě jen potřebujete v sychravém dni ohřát, vyrazte do Sauna Spot Dvorce. Velké skleněné okno s výhledem vám zaručeně učaruje. Nebo dáte přednost JINÉ SAUNĚ ?

 

Sauna Spot - Dvorce

Sauna Spot - Dvorce, nový saunový svět nedaleko historického Vyšehradu s výhledem na...sauna-spot-dvorce-003.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/purple-11.jpgV Národním filmovém muzeu je k vidění interaktivní výstava, která dokazuje, že film v muzeu může být pro všechny.

 

NaFilM: Národní filmové muzeum

Filmové muzeum NaFilM přibližuje fascinující svět filmu a nabízí zážitek pro děti i...

%C4%8D%C3%ADsla/green-12.jpgNení to jen obyčejné koukání na rybičky. ZOO Mořský svět nabízí řadu pravidelných akcí pro návštěvníky - ukázky krmení, noční prohlídky nebo možnost vyzkoušet si, jaké je to být ošetřovatelem mořských živočichů.

 

Mořský svět

Akvária s několika druhy žraloků, murén, barakud, perutýn, korálových rybiček a...

%C4%8D%C3%ADsla/pink-13.jpgVyzkoušejte si, jaké to je létat. Užijte si pár minut ve větrném tunelu, který je simulátorem volného pádu a kde vzduch proudí rychlostí až 270 km/h (což je rychlost opravdového hurikánu).

 

Hurricane Factory

Jediný větrný tunel v České republice....

Šaty na Zoot.cz

%C4%8D%C3%ADsla/blue-14.jpgZneškodněte protihráče pomocí luku a šípů (nebojte se, šípy mají molitanové hroty). Vaše bitva se odehraje v unikátním historickém objektu v centru Prahy.

 

Extreme-Archery - adrenalinová lukostřelba v centru Prahy

Jako první v ČR přinášíme moderní pojetí lukostřelby s certifikovanými molitanovými...

%C4%8D%C3%ADsla/red-15.jpgZajděte omrknout boty, které nosí hrdinky seriálu Sex ve městě. Výstava Manolo Blahnika v Museu Kampa potrvá až do 12. listopadu.

 

Manolo Blahnik – The Art of Shoes

Museum Kampa

11.08. - 12.11.

%C4%8D%C3%ADsla/brown-16.jpg%C4%8D%C3%ADsla/green-17.jpgDejte si pivo, zahrajte si oldschoolové arkádové hry v centru města a nostalgicky zavzpomínejte na časy dávno minulé. Dámy, které touží po kapce nostalgie, zveme do Muzea ve Valdštejnské ulici.

 

Joystick

Pivo a oldschoolové arkádové hry v centru města....


 

Muzeum Kouzlo starých časů

Historické viktoriánské a edwardiánské oděvy, doplňky a kuriozity z let 1850-1920...

Tři tipy pro rodiče s dětmi

%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgV Království železnic na Smíchově najdete největší modelové kolejiště u nás a ve střední Evropě. Líbit se tady bude nejen dětem, ale i tatínkům.

 

Království železnic

Království železnic je splnění opravdového snu malých i velkých......

%C4%8D%C3%ADsla/Beige-02.jpgDivadlo Minor je místo, odkud své děti jen těžko dostanete. Všechna představení, které tu hrají, jsou opatřena číslem, které značí, pro jak staré děti je divadlo vhodné. Máte tedy jistotu, že nešlápnete vedle.

 

Divadlo Minor

Divadlo pro celou rodinu! Od roku 2001 přestěhované do pasáže naproti Novoměstské...

%C4%8D%C3%ADsla/Black-03.jpgV tomhle zábavním parku se děti zaručeně vyřádí. V hale o rozloze přes       6 000 m² se nachází neuvěřitelné množství atrakcí od skluzavek, přes lezeckou stěnu až po trampolíny.

 

Toboga Fantasy

Největší indoor zábavní park v Praze!...


toboga.jpg
 

přehled článků

Máte hlad? Hledáte inspiraci do šatníku? Nebo chcete ulovit nové zážitky v metropoli? Mrkněte na 11 nováčků na pražské módní, oděvní i gastro scéně.

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!