Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam v Praze vyrazit, když venku prší?

zábava | 30. 9. 2020

V létě na to nějak nezbyl čas a teď máte v hlavě tolik nápadů, co dělat venku, kam zajít a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat výběr nejzajímavějších míst, kam v Praze vyrazit, když zrovna prší! A nebojte, do multikin a hospod vás posílat nebudeme. Nebo alespoň do těch obyčejných ne. Tak vítej pražský podzime!

destkolaz.jpg

%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgPraha moře sice nemá, ale prostor, kde si můžete zasurfovat, tu najdete. Ne, nemáme na mysli internetovou kavárnu, ale Surf Arenu v Letňanech, kde kromě surfového simulátoru najdete i bar nebo kavárnu.

 

Surf Arena

Unikátní prostor, který kombinuje první surfový simulátor v ČR s hudebním klubem,...

%C4%8D%C3%ADsla/orange-02.jpgTo, že nemůžete ven k vodě, ještě neznamená, že nemůžete za vodou dovnitř. V aquaparku v Čestlicích klidně můžete strávit celý den, aniž byste se jen na vteřinu nudili. Kromě tobogánu, umělého vlnobití nebo vířivek tu mají i spoustu saun.

 

Aquapalace Praha

Jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, wellness/spa,...

%C4%8D%C3%ADsla/brown-03.jpgProbuďte v sobě bojovníka a za doprovodu zvukových a světelných efektů se nechte vytrhnout z reality. Vyhrává ten nejrychlejší a nejchytřejší. 

 

Mercuria Laser Game

Nová a největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra...

%C4%8D%C3%ADsla/purple-04.jpgKoho nevystraší bouřka, toho zaručeně vyděsí procházka sklepením Prague Fear House. Před prohlídkou určitě doporučujeme (i těm největším odvážlivcům) nějaký ten drink ve strašidelném baru.

 

Prague Fear House & Bar

Chcete zažít horor na vlastní kůži? Jsme jedinečný projekt svého druhu ve střední...Kam v Praze, když prší

%C4%8D%C3%ADsla/green-05.jpgNa Praze 10 můžete vyzkoušet první (a jediný) pražský indoor bowl bar. V přestávce mezi ježděním v bazénu se tu můžete osvěžit třeba pivem, můžete kouknout na plátno, zahrát si pinball (stern) nebo třeba stolní fotbálek.

 

Bowlbar

První a jediný indoor bowl bar v Praze....

%C4%8D%C3%ADsla/red-06.jpgJakmile začne pršet, doporučujeme zabrousit na stránky Národní galerie. Ve svých výstavních objektech totiž vždycky pořádá tolik výstav, že si zaručeně vyberete. 

 

Národní galerie

Národní galerie v Praze je nejvýznamnější sbírkou výtvarných děl v České republice....

%C4%8D%C3%ADsla/blue-07.jpgPraga Arena vám půjčí závodní motokáry a vy tak můžete předvést své řidičské schopnosti. Jelikož se tratě pravidelně obměňují, můžete sem zavítat opakovaně, aniž by vás okruh omrzel. Součástí areálu je i restaurace s barem a grilem.

 

Praga Arena

Nejmodernější a největší speciální areál pro motokáry v České republice!...

%C4%8D%C3%ADsla/pink-08.jpgPokud si myslíte, že hopsáni na trampolínách, otáčející se válce ve třímetrové výšce a nafukovací lezecká ministěna jsou zábavou spíše pro děti, tak se pletete. V Jump Areně se bude bavit každý. A klidně i v teplákách.

 

Jump Arena Zličín

Trampolínový park na Zličíně....Kam v Praze, když prší

%C4%8D%C3%ADsla/brown-09.jpgVyzkoušejte novou únikovku.Tajná organizace Liga stínů si do svého vlastnictví uzurpuje všechny magické předměty. Vaším úkolem je proniknout do jejich tajné skrýše a najít bájné Arcanum… (My v CityBee už jsme únikovku taky vyzkoušeli a úkol splnili, leč s nápovědou.)

 

ESCAPIA WORLD

Únikové hry v Praze! Nechte se unést do světa, kde máte 60 minut na vyřešení vašeho...

%C4%8D%C3%ADsla/orange-10.jpgPotřebujete se v sychravém dni ohřát? Vyrazte do Sauna Spot Dvorce. Velké skleněné okno s výhledem vám zaručeně učaruje. Pokud hledáte jiné místo na zahřátí, mrkněte na náš přehled tipů, kam v Praze do sauny.

 

Sauna Spot - Dvorce

Sauna Spot - Dvorce, nový saunový svět nedaleko historického Vyšehradu s výhledem na...Kam v Praze, když prší

%C4%8D%C3%ADsla/purple-11.jpgV Národním filmovém muzeu je k vidění interaktivní výstava, která dokazuje, že film v muzeu může být pro všechny. Během návštěvy budete objevovat, jak film funguje, a poznávat jeho historii zábavnou a interaktivní formou.

 

NaFilM: Národní filmové muzeum

Filmové muzeum NaFilM přibližuje fascinující svět filmu a nabízí zážitek pro děti i...

%C4%8D%C3%ADsla/green-12.jpgNení to jen obyčejné koukání na rybičky. ZOO Mořský svět nabízí řadu pravidelných akcí pro návštěvníky - krmení žraloků nebo noční prohlídky.

 

Mořský svět

Akvária s několika druhy žraloků, murén, barakud, perutýn, korálových rybiček a...

%C4%8D%C3%ADsla/pink-13.jpgVyzkoušejte si, jaké to je létat. Užijte si pár minut ve větrném tunelu, který je simulátorem volného pádu a kde vzduch proudí rychlostí až 270 km/h (což je rychlost opravdového hurikánu).

 

Hurricane Factory

Jediný větrný tunel v České republice....

%C4%8D%C3%ADsla/blue-14.jpgZneškodněte protihráče pomocí luku a šípů (nebojte se, šípy mají molitanové hroty). Čeká vás nespočet herních scénářů (medik, hunger game, apod.).

 

Extreme-Archery - adrenalinová lukostřelba v centru Prahy

Jako první v ČR přinášíme moderní pojetí lukostřelby s certifikovanými molitanovými...

%C4%8D%C3%ADsla/red-15.jpgVykašlete se na multiplexy a zkuste Přítomnost - Boutique Cinema s pohodlným sezením a s barem přímo v sále.

 

Butikové kino Přítomnost

Jsme kino, jsme bar. Jsme Boutique Cinema....

Kam v Praze, když prší

%C4%8D%C3%ADsla/brown-16.jpgVstáváte o víkendu z postele a prší? Zajděte si na wafle. Pobočka Waf-Waf na Letné otevřela novou zateplenou zimní zahradu. (Druhou vaflárnu najdete na ÍPáku, třetí v Palladiu.)

 

Waf-Waf (Letná)

Unikátní koncept zaměřený na vafle a palačinky na Letné....%C4%8D%C3%ADsla/green-17.jpg

Na střeše obchodního centra Arkády Pankrác vás čeká největší evropská expozice medúz. Užijte si pohled na 10 000 medúz, videomapping a jako bonus si něco dejte v bistru.

 

Svět medúz

Na střeše obchodního centra Arkády Pankrác vás čeká největší evropská expozice medúz....Kam v Praze, když prší

►►► Nově otevřeno: Dáte si mátové latté, avokádový croissant či neapolskou pizzu?

Tři tipy pro rodiče s dětmi

%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgV Království železnic na Smíchově najdete největší modelové kolejiště u nás a ve střední Evropě. Líbit se tady bude nejen dětem, ale i tatínkům.

 

Království železnic

Království železnic je splnění opravdového snu malých i velkých......

%C4%8D%C3%ADsla/Beige-02.jpgDivadlo Minor je místo, odkud své děti jen těžko dostanete. Všechna představení, které tu hrají, jsou opatřena číslem, které značí, pro jak staré děti je divadlo vhodné. Máte tedy jistotu, že nešlápnete vedle.

 

Divadlo Minor

Divadlo pro celou rodinu! Od roku 2001 přestěhované do pasáže naproti Novoměstské...

%C4%8D%C3%ADsla/Black-03.jpgV tomhle zábavním parku se děti zaručeně vyřádí. V hale o rozloze přes       6 000 m² se nachází neuvěřitelné množství atrakcí od skluzavek, přes lezeckou stěnu až po trampolíny.

 

Toboga Fantasy

Největší indoor zábavní park v Praze!...Kam v Praze, když prší

►►► Kam vyrazit v Praze s dětmi, když zrovna prší

►►► Kam s dětmi v Praze: 10 tipů na super podniky

 

přehled článků

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!