Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: roboti, móda, žonglování a vánoční stromeček

doporučujeme | 29. 11. 2013

Připravte se, vánoční akce  začínají! O víkendu se například rozsvítí strom Staroměstském náměstí!

[stromek.jpg]
Vánoční strom Praha

Celý víkend
Milovníci módy a designu nechť vyrazí na Holešovice Fashion Market, artisti s šikovnýma rukama na Pražský žonglérský marathon a technické typy na festival robotů Café Neu Romance.

Pátek
Večer si užijte Salsa party, elektronický mejdan ve Stromovce nebo čtení finálových textů dramatické soutěže o Cenu Alfréda Radoka Noc autorů.

Sobota
Přes den se vydejte na automobilové závody Tipcars Pražský Rallysprint, večer pak na hudební, laserovou a pyrotechnickou show Transmission nebo na dubstep party Dubsteblog.

[rally.jpg]
Tipcars Pražský Rallysprint

Neděle
Víkend zakončete sledováním nejlepších boxerů na Europan Muaythai League a poslechem flamencového guru Tomatita & Band.

Pro děti
Prcky jistě potěší výstava v Betlémské kapli Pohádkové Vánoce, zahrajou si Scrabble s profíky nebo se vyřádí na mikulášských hrátkách.
[mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Kde se baví Vinohrady (díl druhý)
Volali jsme s Ježíškem: 14 + 1 nejlepších dárků pro děti
Na co do kina: Leonardo DiCaprio ze spermabanky
Standa Sekyra: Italské dostihy začínají
 


Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!