Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Standa Sekyra: Italské dostihy začínají

gastro | 28. 11. 2013

Rychlost a sázky na ni mám moc rád! Na konci listopadu bychom si mohli vsadit na italské koně v dostihu se jménem „Rosticceria" ..:-). 

Z blogu Standy Sekyry ( sledujte blog)

Jeden kůň bude ze stáje Ricarda Luqueho a jeho domovská adresa bude na adrese Ondříčkova 17.

blogy%20kritik%C5%AF/RicardoRosticceria.jpg

Druhý italský kůň má jednu velkou stáj na Strakonické, jen se pro něj ještě trochu rozšiřuje a majitel o ni říká: „…Na začátku prosince pak plánujeme otevření „KONÍRNY,“ ve které již nyní stavíme a připravujeme pravý italský grilovací ráj – barbecue alla italiana….“
Na dostih není vypsán oficiální kurz, takže jde jen o černé sázky. Dejte vědět, kdo vyhrál a doběhl do cíle se jménem „ We are open!“
 
blogy%20kritik%C5%AF/IFcafe.jpgPokud by někoho nebavili koníčci, tak je tu jiné rozptýlení. IF – cukrářka jež srdnatě bojovala v prvním díle kulinářského pořadu „Na nože“, vydává knihy o pečení atd., si zatím bez velké pompy otevřela cukrárnu na Belgické 30. Myslím, že umí a tak jim tam trochu provětrejte vitríny:)!
No a nakonec něco pro klasické „masožravce“…!  Webové stránky společného projektu Čestru a momentálně řeznických „stars“, rodiny Kšánů – AMASO, se konečně naplnily zbožím a tak, kdo to má rád „na sucho“, teď může objednávat on-line.
 
.. slušná předvánoční nadílka!!!
 
Eat every day good (a) bit(e)!

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!