Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Mikuláš, Velká žranice a spousta marketů

doporučujeme | 5. 12. 2014

Víkendu bude kralovat Mikuláš. Vyzkoušejte třeba Letenského Mikuláše se sousedským piknikem.

[a.jpg]
 

Páteční večer
Do zlaté éry první republiky vás přenese proslulá tančírna Electro Swing Fever v Roxy. Trochu nostalgická bude Poslední narozeninová oslava Trafačky. A ti, co rádi v kině okouní, se můžou usadit ve Světozoru či Lucerně na některém z dálnovýchodních snímků festivalu Filmasia.

Sobota
Máte v plánu výpravu za dárky? Můžete se podívat na náš prvotřídní výběr. Vánoční atmosféru i rukodělné dárky naleznete v Era světě na akci Nenechte Ježíška ve štychu. A vinyly seženete díky Gram Bazaaru v Malostranské besedě. Až vás nákupy přestanou bavit, vydejte se na Ochutnávku gruzinských vín do Take Your Time Cafe.


 

Neděle
Stylově nakupovat můžete i v neděli! Na Knihexu  jistě najdete skutečnou perlu pro knihomoly. Za exkluzivními kousky přímo od designerů a umělců si skočte na Vánoční bazar v neonové čtvrti. Vintage kousky nabídne Friendly Market na Radlické. Labužníky čeká Velká žranice nebo Barevné předvánoční odpoledne s exotickou kuchyní.

Pro děti
Nejdůležitější pro dítka bude Mikuláš ! Bavit se určitě budou na Čertobraní v Suchdole, Mikulášských jízdách parním vlakem nebo na Vánočním festivalu v divadlech ABC a Rokoko. Podívat se s nimi můžete také na čerstvě narozená gepardí mláďata do Zoo (děti to budou mít jen za korunu) nebo na koncert oblíbené kapely Pískomil se vrací.

[ab.jpg]
Gepardí mláďata (foto: Petr Hamerník)

 

[newsletter/mag_new.jpg]

Buďte pod stromečkem za hvězdu
Mikuláš pro malé uličníky, pařiče i kreativce
8 vychytralých akcí, na kterých nepotkáte hlupáka
Vánoce ze stříbrného plátna: Finále Hobita i velká nálož českých filmů
 

 

přehled článků

Jděte si zabruslit! Jestli ještě nevíte, kde se letos v metropoli bruslí, mrkněte na náš velký přehled 16 venkovních kluzišť a běžte se klouzat – v centru, na střeše, na Letné, zadarmo, v noci, s dětmi...

V nové restauraci El Camino ochutnáte španělskou kuchyni. V novém bistru Aperitivo na vás dýchne italský temperament. Nebo můžete ztratit hlavu v novém muzeu s díly katalánského umělce Salvadora Dalího.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...