Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

8 vychytralých akcí, na kterých nepotkáte hlupáka

doporučujeme | 1. 12. 2014

Vydejte se s námi na cestu za poznáním! Náš guru všech "chytrých" akcí Michal Andera pro vás našel osm událostí, které rozhodně nenechají váš mozek chladným!

Dollarphotoclub_73810230.jpg
 


%C4%8D%C3%ADsla/red-01.jpgWorkshopy nového cirkusu
Nový cirkus mě fascinuje. Úchvatné kousky předváděné akrobaty. Vždycky jsem si říkal, jaké to musí být, vznášet se ve výšce nad tvrdou deskou pódia. La Putyka nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je být akrobatem v novém cirkuse. 


%C4%8D%C3%ADsla/green-02.jpgSpokojenost, vyrovnanost a odolnost vůči negativním vlivům
Dny se krátí a je stále větší zima. Na podzim je těžké udržet si optimistický pohled na svět. Mozek funguje v pozitivním nastavení výrazně lépe. Muž, který v Čechách zatočil s prokrastinací, nyní naučí národ optimistický životní styl a možná navždy zažene českou blbou náladu. Chcete být u toho? Zúčastněte se přednášky Petra Ludwiga o spokojenosti, vyrovnanosti a odolnosti vůči negativním vlivům. 


%C4%8D%C3%ADsla/pink-03.jpgDiplomky na stojáka
Napsat diplomku je sám o sobě slušný stres. Co teprve ji veřejně prezentovat. Výzkum v USA ukázal, že lidé se bojí víc veřejného vystoupení než smrti. Přijďte se podívat na odvážné studenty, kteří se s vámi zábavnou formou podělí o výsledky své vědecké práce. 


%C4%8D%C3%ADsla/purple-04.jpgCoffee:Briefs_Reklama
Pokud nemáte dost pasivního sledování reklamy nebo vás reklamy dokonce baví, je tohle šance jak si užít to nejzajímavější z reklamního světa. Dáte si kafe a hodinovým blokem vás provede creative director Apple Slovakia. 

 

Coffee:Briefs_Reklama #4

ČSOB Inspirace

04.12. 08:30


 

%C4%8D%C3%ADsla/orange-05.jpgBattle 2015
Dva přední čeští makroekonomové se utkají ve stylu hip-hopového battlu. Jejich zbraní bude slovo a bystrá mysl. Už kvůli ulítlému vizuálu podle mě stojí za to se této akce zúčastnit. Takový formát ekonomické diskuze jsem ještě nezažil. Pánové se utkájí ve třech diskuzních sekcích a na konci může být jenom jeden vítěz.  

 

Battle2015

DCS Dance Club& School

04.12. 19:30


%C4%8D%C3%ADsla/blue-06.jpgKnihex
Přečíst si papírovou knížku - tomu se zatím žádný Kindle nebo tablet nevyrovná. Knihex aneb Knižní závěje je setkání malých nakladatelů se čtenáři. Kromě stánků nakladatelů bude celý den probíhat doprovodný program. Budete si moci svázat knihu, poslechnout autorské čtení nebo shlédnout divadelní představení. Knížka je fajn vánoční dárek a zde bude prostor najít něco zajímavého. 

 

Knihex 4½

Knihex

07.12. 10:00


Listování v DOXu%C4%8D%C3%ADsla/red-07.jpg
DOX je moje oblíbené místo. Architektonicky zajímavá budova plná umění, do které se rád vracím. Archiv výtvarného umění, který v DOXu sídlí si pro nás připravil předvánoční prohlídku. Dozvíte se něco o jeho fungování a budete mít možnost zakoupit řadu zajímavých uměleckých publikací a katalogů za symbolické ceny. 

 

Listování v Doxu

Archiv výtvarného umění

11.12. 17:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/green-08.jpgSnídejte šampaňské
Co si myslí o Ježíškovi idea maker Marek Prchal (autor reklamní kampaně pro ANO) a známý režisér Jakub Kohák, zjistíte na talkshow Snídejte šampaňské v ERA světě. Třeba se dozvíte, jak pokračuje Ježíškův konkurenční boj se Santa Clausem a jestli pro něj někdo z pánů chystá reklamu. Zatím to vypadá, že Ježíšek v českých domácnostech vítězí. Ale Seznam také tlaku Googlu neodolal. 


 

přehled článků

Máte hlad? Hledáte inspiraci do šatníku? Nebo chcete ulovit nové zážitky v metropoli? Mrkněte na 11 nováčků na pražské módní, oděvní i gastro scéně.

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!