Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Buďte pod stromečkem za hvězdu

lifestyle | 3. 12. 2014

Jestli se vám ježí chlupy na těle při představě obíhání obchoďáků před Vánocemi a přehrabování se zbožím, máme pro vás výbornou zprávu! Nejen že jsme pro vás sestavili přehled jedinečných a neotřelých dárků, většinu z nich navíc můžete koupit i přes internet!

Připravil: Tým CityBee
Foto: archiv podniků

album/News_Model_News/836/vanocedarky.jpg%C4%8D%C3%ADsla/green-01.jpgPro pražskou kavárnu: Kurz, jak na přípravu skvělé kávy doma 
Zvaní přátel a rodiny na šálek kávy domů dosáhne po kávovém kurzu  "Základy přípravy filtrované kávy doma" či "Základy přípravy domácího espressa" úplně jiného rozměru! Takové kurzy pořádá třeba Doubleshot.

album/News_Model_News/836/kava.jpg
Káva v podání Doubleshotu


%C4%8D%C3%ADsla/red-02.jpgPro akčňáky: Reálné simulátory 
Chtěli jste být vy nebo někdo ve vašem okolí řidičem formule 1, kapitánem podmořské ponorky nebo pilotem letadla či vrtulníku? To vše si můžete objednat a vyzkoušet zde

album/News_Model_News/836/simulatory-foto_big-1.jpg
Letecký simulátor


%C4%8D%C3%ADsla/blue-03.jpgPro hipstery: Renesance polaroidů 
Máte mezi svými blízkými fotografického nadšence s osobitým stylem, pro kterého je kompaktní foťák trapný a zrcadlovka málo? S polaroidem se nespletete! Koupit mu ho můžete třeba ve Foto Škoda.

album/News_Model_News/836/polaa-nova.jpg
Polaroid Z2300, Foto Škoda


%C4%8D%C3%ADsla/orange-04.jpgKulturáci a jiní čumilové: Předplatné do kina Světozor
Kino Světozor má pro filmové fanoušky zpestření v podobě předplatného. Zakoupíte 10 lístků ve formě kreditní karty a majitel voucheru může navštívit 10 běžných projekcí. Předplatné stojí 1000 Kč a získáte jej ve Světozoru.

album/News_Model_News/836/svetozor.jpg
Kino Světozor


%C4%8D%C3%ADsla/purple-05.jpgPro trendaře v městskym tempu: KeepCup hrnky 
Milujete kávu, ale nelíbí se vám obyčejné kelímky, které znečišťují životní prostředí? To jste jako sourozenci Forsythovi, kteří si otevřeli řetězec obchodů BlueBag a vymysleli designový ekologický hrnek, v němž vydrží nápoj horký o 30 minut déle a je vhodný do mikrovlnky i myčky. Kupte jej třeba na Zootu.

album/News_Model_News/836/keep.jpg
Designové KeepCup hrnky, Zoot


%C4%8D%C3%ADsla/pink-06.jpgPro soutěživé: Spikeball i Kanjam
Našli jsme pro vás novou sportovní zábavu. Spikeball je hra trochu podobná volejbalu. Rukou plácáte do míčku a snažíte se ho odrazem od malé trampolíny dostat na zem tak, aby ho protihráč nevybral. Set si koupíte zde. Za pozornost stojí i nová bezkontaktní hra s létajícím talířem Kanjam.
%C4%8D%C3%ADsla/brown-07.jpgPro fajnšmekry: Kožená peněženka s monogramem
Dost bylo nudných koženkových a látkových peněženek. Zkuste blízkým objednat kvalitní, ručně vyráběnou peněženku z pravé kůže, na které nebude nudná značka, ale monogram či jiný symbol vám blízký. Objednejte zde.

album/News_Model_News/836/penezenky.jpg
Peněženky z Brašnářství R. Tlustý & spol.


%C4%8D%C3%ADsla/red-08.jpgPro zimomřivce: Permamentka do Saunie
Je vaší přítelkyni zima, jakmile teplota klesne pod 15 stupňů? Nebo máte doma sportovce, který by v sauně mohl regenerovat po vyčerpávajících výkonech? Pro oba se hodí věrnostní kartička třeba do Saunie.

album/News_Model_News/836/saunia.jpg
Saunia


%C4%8D%C3%ADsla/blue-09.jpgPro hravé: Voucher do The Room
The Room je dobrodružná úniková hra, kterou sestavil tým psychologů. Tým o 2 - 5 hráčích je uzavřen v tajemné místnosti. Cílem je dostat se ven do 66 minut. Použijte inteligenci a důvtip, rozluštěte kódy, objevte klíče a otevřete 10 zámků. Dárkový poukaz si objednáte zde.

album/News_Model_News/836/theroom.jpg
Úniková hra The Room


%C4%8D%C3%ADsla/pink-10.jpgPro milenky: Výrobky z Kuráže nebo Bohemartu
Pokud se ve vaší blízkosti nacházejí (zejména mladé) dámy, máte dvě možnosti, kde jim koupit stylové doplňky. Jednou z nich je prodejna výjimečné módy a doplňků z rukou českých a slovenských designerů Kuráž, druhou prodejna převážně českých výrobců Bohemart.

album/News_Model_News/836/bohemart.jpg
Peněženky z obchodu Bohemart

 

%C4%8D%C3%ADsla/green-11.jpgPro stylové cestovatele: Batoh se stoličkou 
Jezdíte rádi na výlety nebo se touláte po velkoměstech? Speciální batoh, ze kterého si uděláte na nádraží při čekání na vlak, na vyhlídce nebo při čištění hub židličku se vám bude určitě hodit. Koupit ho můžete zde

album/News_Model_News/836/batuzek.jpg
Sedací batohy BAGOBAGO


%C4%8D%C3%ADsla/orange-12.jpgPro éterické: Voucher do MOMA Yoga
Všem duchovně založeným, kteří si chtějí protáhnout tělo a nebýt celou zimu zalezlí pod peřinou, můžete koupit permanentku do MOMA Yogy v Nekázance.

album/News_Model_News/836/yoga.jpg
MOMA Yoga


%C4%8D%C3%ADsla/purple-13.jpgPro vinaře: Dvě Deci
Začátečníky i zkušenější vínomilce čeká s předplatným každý měsíc zážitek z degustace. Navštíví zajímavé oblasti, objeví nové chutě a to ve společnosti báječných sommeliérů. Degustační zážitek můžete objednat zde

album/News_Model_News/836/dvedeci.jpg
Darujte degustační zážitek Dvě deci


%C4%8D%C3%ADsla/red-14.jpgPro klasiky: Nožík Česká rybička
Už se vám někdy stalo, že jste se zasekli na toaletě nebo si potřebovali ukrojit kus salámu a nebylo čím? Váš problém může vyřešit tradiční kapesní nožík, se kterým naši rodiče jezdili na tábory. Sežene jej v nejrůznějších barvách a zdobení, takže se hodí i pro holky! Kupte jej tady.

album/News_Model_News/836/rybicka.jpg
Česká rybička v národních barvách


%C4%8D%C3%ADsla/blue-15.jpgPro cestovatele: Levné letenky
Znáte servery jako Cestujlevně nebo Akční letenky ? Provozují je nadšení cestovatelé, kteří hledají levné letenky po celém světě. Zpáteční letenky po Evropě někdy seženete do tisícovky, po světě třeba do 10 tisíc. Jen musíte být hodně rychlí.

album/News_Model_News/836/letadlo.jpg
Cestovat levně můžete po Evropě i po celém světě


%C4%8D%C3%ADsla/green-16.jpgPro rodiny: Permanentka do ZOO
Návštěva zoologické zahrady patří mezi zážitky, které musí alespoň jednou ročně stihnout každá rodina. Proč platit za jeden vstup 600 korun, když tam můžou dítka vyrazit s rodiči, jindy s prarodiči hned 12krát a celá rodina zaplatí jen 1800 korun? Permanentku seženete v zoo.

album/News_Model_News/836/zoo.jpg
Zoo Praha


%C4%8D%C3%ADsla/orange-17.jpgPro srdcaře: Srdcerváči
Stojíte o netradiční zážitek a přitom kdybyste mohli, dali byste postiženým lidem práci? Díky Srdcerváčům můžete mít obojí. Vy jim věnujete peníze, zato vás provedou zákulisím Plesu v opeře či pivovarem, nebo si můžete zastřílet s Kateřinou Emmons. Nakupujte zde.

album/News_Model_News/836/katerina.jpg
V rámci projektu Srdcerváči si můžete zastřílet s Kateřinou Emmons


%C4%8D%C3%ADsla/brown-18.jpgPro knihomoly: Vánoční rádce v Městské knihovně
Nevíte, co dát kamarádovi, který se od knížky nemůže odlepit? Lektoři Městské knihovny připravují seznam knih vydaných v uplynulém roce, které stojí za to. Podívejte se na seznam, určitě něco vyberete.

album/News_Model_News/836/knihy.jpg
Městská knihovna v Praze připravila vánoční akce


přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!