Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Zažít město jinak, Nádraží Letí a LifeInLine Tour

doporučujeme | 19. 9. 2014

Místo aut pouliční divadlo, místo prázdných chodníků sousedská kavárna. Tak promění Prahu festival Zažít město jinak.

mesto2.jpg
Zažít město jinak

Po celý víkend
Pražská kina zavalí Fresh Film Fest následovaný FFF Párty v baru La Loca. A to, že Čerňák není jen jedno velké sídliště, dokáže díky street artu, současnému umění periferie i komunitnímu divadlu Festival Street for Art.

Páteční večer
O fiktivní starověké civilizace nadlidí se dozvíte na divadelním představení Tuti tututu na Nákladovém nádraží Žižkov. Své originální taneční kreace můžete prezentovat na Velké swingové tančírně v Rock Café. A máte-li radši elektronickou hudbu, své uši i tělo propůjčte britskému DJ Zincovi v Roxy.

Sobota
Na Dni otevřených dveří Dopravního podniku spatříte, kde se k spánku ukládají autobusy, tramvaje i vozy metra. Dřímá-li ve vás závodnický duch, popadněte kolo a zajeďte si Pražskou padesátku. Rozsvítit Prahu pomůžete na GP Batteries Night Runu. Jestli radši mlsáte, než se někde honíte, nakupte si na Podzimních dnech českého medu na Jiřáku. A v rytmu elektroniky i hip hopu si ve Žlutých lázních na  Poison Apple Open Airu  zapařte.

rada.jpg
Závod LifeInLine Tour v Karlíně

Neděle
Koncerty, geocaching i tango tančírnu odkryje festival Nádraží Letí. Kdo dělá nejlepší burger, můžete rozhodnout na akci Burger Buzz #1 na Novoměstské radnici. A ať už jste přes léto pilně trénovali (nebo ne), nazujte si kolečkáče a zajeďte si na LifeInLine Tour.

Pro děti
Jak funguje svět kolem nás, objeví děti prostřednictvím her na výstavě IQ park – svět objevů na Chvalském zámku. Pokud chcete rozvíjet jejich sportovní schopnosti, vezměte je na cyklistický Bikeclinic Cup. A po veškeré námaze je odměňte výletem na festival Podzimní hrátky.

fbcoverZSM.png

 

[clanky%281%29.jpg]

5 akcí, o nichž se na podzim bude mluvit
Kdo nemůže být bez vody, ať zamíří do Podolí (první díl)
Na co do kina: Do Prahy se valí světové premiéry!
Kam po škole? Zkuste 13 čerstvě otevřených podniků
 

   

přehled článků

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

13 nových možností, kde se v Praze najíst, pobavit či zasportovat. Nové bistro vyrostlo přímo pod petřínskou rozhlednou, k lepšímu se mění holešovická tržnice, Žižkov má dům plný radosti a sladkou tečku si vychutnáte ve staronové cukrárně Ollies...

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...