Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam vyrazit v září v Praze zadarmo?

doporučujeme | 26. 8. 2014

Máte po dovolené hluboko do kapsy? Vzdát se aktivního života a sedět doma nemusíte! Tady máte hned 55 možností (a 14 podniků), kam můžete v září vyrazit zadarmo! 

Připravila: Petra Šarešová

jankrcmar.jpg
Zažít město jinak (foto: Jan Krčmář)

 

1.-13. září - Jan Švankmajer: Možnosti dialogu
Retrospektivní panelovou výstavu výtvarníka a režiséra Jana Švankmajera u příležitosti jeho významného životního jubilea v příštím roce můžete navštívit v Českém centru Praha.

1.-30.září - Měsíc zdravé šestky
V průběhu celého září nabídne 41 organizací na Prze 6 více než 300 aktivit z oblasti sportu, umění, kultury a zdravého životního stylu. A vy si je můžete zdarma vyzkoušet!

 

Měsíc zdravé šestky

Městská část Praha 6

01.09. - 30.09.

1. září - Zahájení školního roku a den bezpečnosti
Nový školní rok můžete s prcky oslavit na koupališti Petynka. Těšte se na skákací hrad, soutěže, hry, koncerty, hasiče, záchranáře, policisty, ukázka techniky, vozidel, první pomoci, představení psovodů, koně a další.

 

Zahájení školního roku a den bezpečnosti

Koupaliště Petynka

01.09. 11:00

1. září - Nickyho rodina na Chvalském zámku
Dojemný film o Nicholasi Wintonovi a jeho pozitivním poselství, které se šíří světem, přináší dosud nezveřejněná fakta, svědectví a osudy nově objevených "Wintonových dětí". K vidění bude díky Kinobusu na Chvalském zámku (vstupné dobrovolné).

 

Nickyho rodina - CHVALSKÝ ZÁMEK

Kinobus

01.09. 20:30

2. září - Nestlé Fitness jóga na Vyšehradě
Přijďte ze sebe naposledy setřást trochu stresu a zacvičit si jógu na Vyšehradě! Cvičební podložky budou k dispozici, pro prvních 10 příchozích jsou navíc jako dárek připraveny cereálie Nestlé Fitness! 

 

Nestlé Fitness jóga v parku

Nestlé Česko s.r.o.

02.09. 19:00

3. září - Ponec a Vertedance
Chcete se mrknout na taneční představení a poslechnout si koncert zadarmo? Na Nákladovém nádraží budete mít šanci. Představí se taneční skupina VerTeDance s představením Korekce i Clarinet Factory.

 

Ponec a Vertedance

Nákladové nádraží Žižkov

03.09. 20:00

4.-6. září - Sběratel 2014
Na největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě se dostanou ženy i mládež do 18 let zdarma. Přijdete se podívat na mince, medaile, poštovní známky, pohlednice, minerály a drahé kameny?

 

Sběratel 2014

Výstaviště Letňany

04.09. - 06.09.

4. září - Den otevřených dveří
Slavnostního otevření se dočká Kulturní centrum Průhon na Praze 5. Pro všechny příchozí je připraven doprovodný program - třeba soutěže a čtení pro děti, prohlídky budovy, koncert a divadlo.

 

Den otevřených dveří

Kulturní centrum Průhon

04.09. 13:00

5.-6. září - Ýbrkýbl
Podzimní Ýbrkýbl se uskuteční v klubu Podnik. Čekejte tradičně grandiózní módní koktejl s neopakovatelnými kulinářskými zážitky, ale nově také DIY módní dílny, kde můžete uplatnit svůj přirozený talent.

 

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar #5

Podnik

05.09. - 06.09.

 

6.-7. září - Burgerfest
Festival americké kuchyně Burgerfest tentokrát svým návštěvníkům nabídne ještě větší areál, nové atrakce a aktivity, a dokonce ještě pestřejší zastoupení burgerových restaurací. Přesouvá se totiž na Výstaviště a zúčastní se ho kolem 25 restaurací! 

 

Burgerfest 2014

Burger Fest

06.09. - 07.09.

6. září - Sporťáček
Tápete, který sport je pro vaše dítě ten nejlepší? Pošlete ho na Sporťáčka, který na jednom místě představí sporty tak, aby si na ně děti mohly "sáhnout". V průběhu dne na vás navíc čekají nejrůznější exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci i autogramiády.

 

Sporťáček 2014

Hamr sport Braník

06.09. 10:00

6. září - Ladronkafest
Největší volnočasový festival ve střední Evropě spojující sport, kulturu, hudbu, umění, adrenalin, show a zábavu, se bude tradičně konat na Ladronce. Vyzkoušejte si na vlastní kůži nejrůznější sporty i kreativní workshopy, poslechněte si koncerty, DJs a zkoukněte exhibice extrémních sportů.

 

Ladronkafest 2014

Městská část Praha 6

06.09. 11:00

6. září - Friendly Market vol. 04
Máte doma kupu knížek, nenošeného oblečení, staré fotky nebo klenoty po babičce? Pak můžete být prodejcem na Friendly Marketu i vy. A pokud dáte přednost nákupům - nebudou chybět oblíbení vintage prodejci, hudba a dobroty. 

 

Friendly Market vol. 04 alá Bleší trh

Nudný otec

06.09. 11:00

6. září - Opera v Šárce 
Chcete zadarmo a v přírodě slyšet operu, za kterou byste v Národním zaplatili velké peníze? Vypravte se do přírodního divadla v Šárce na operu Antonína Dvořáka Čert a Káča.

 

Opera v Šárce 2014

Městská část Praha 6

06.09. 14:00

6. září - Gram Bazaar
Vinylová burza a výměnný bazar pro všechny fanoušky gramodesek proběhne na náplavce. V průběhu vystoupí skupiny Five Seconds to Leave, Kill The Dandies!, Kittchen a Were Mute. Po desáté pak s jedním ze svých pověstných setů Kreaton Dj’s. 

 

Gram Bazaar

Bajkazyl

06.09. 14:00

6. září - Koncert za mobil
Lístky na koncert Wanastowek je možné získat výměnou za nepotřebný nebo nefunkční mobil. Pospěšte si, vzhledem ke kapacitě koncertního sálu Lucerny je k dispozici limitovaný počet 2000 kusů.

 

Koncert za mobil

Palác Lucerna - Velký sál

06.09. 20:00

6. září - Ještěrka Cup
Vždycky vás v obchoďácích fascinovaly vysokozdvižné vozíky? Pvní zářijovou sobotu se můžete jít kouknout na jejich závod před O2 arenou! Pokud vlastníte platné oprávnění k jejich řízení a troufáte si na náročné disciplíny, můžete se zúčastnit také. 

 

Ještěrka Cup 2014

Linde Material Handling Česká republi…

06.09. 08:30

6.-14. září - Dny evropského dědictví
Dny evropského dědictví každoročně v září otevírají veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov, objektů a prostor, včetně těch, které jsou jinak zčásti nebo zcela nepřístupné. V Praze se těšte na 68 památek a 35 doprovodných akcí.

 

Dny evropského dědictví

Sdružení historických sídel Čech, Mor…

06.09. - 14.09.

6.-13. září - Mikroskopie hrou
Děti, žáci a studenti nemusí platit vstup na interaktivní vědeckou výstavu pro děti a mládež Mikroskopie hrou. Popostrčte mládež okolo vás, ať se projde labyrintem výstavy a objeví skrytá tajemství a záhady nanosvěta!

 

Mikroskopie hrou

Kongresové centrum

06.09. - 13.09.

7. září - The Tap Tap
Kapela The Tap Tap (složená z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu) vystoupí v Klánovicích společně se speciálním hostem - Danem Bártou. Vstupné je dobrovolné a je věnováno dětem z Jedličkova ústavu.

 

The Tap Tap

KC Nová Beseda

07.09. 17:00

8.-28. září - Draci a drakobijci
Hlavně děti budou unešeny z výstavy bájných draků v životních velikostech. A kde je pohádkový drak, nesmí chybět také rytíři ve zbroji. To vše bude navíc doplněno legendami a příběhy o dracích, soutěžemi a interaktivní prohlídkou. 

 

Draci a drakobijci

Obchodní centrum Šestka

08.09. - 28.09.

9. září - Bláznivý festival
I letos se můžete těšit na veletrh výrobků pacientů se schizofrenií z celého Česka, zajímavé workshopy, divadelní (premiéra hry "Oni ony") a hudební představení pacientů nebo letní kino. Akci uzavře kapela Tata Bojs.

 

Bláznivý festival

Žluté lázně

09.09. 14:00

9. září - Závěr festivalu Landscape
Festival zabývající se industriální a krajinářskou architekturou se blíží ke svému závěru. Ukončí jej koncert kapel Už jsme doma, Garage & Tony Ducháček a Tea Jay Ivo na Nákladovém nádraží Žižkov.

 

Závěr festivalu Landscape 2014 - Chmelnické kořeny

Nákladové nádraží Žižkov

09.09. 19:00

9.-13. září - Asean Film Festival
V kině Lucerna se uskuteční ASEAN Film Festival. Představí produkci kinematografií zemí jihovýchodní Asie, která se na plátnech českých kin téměř neobjevuje.

 

Asean Film Festival

Kino Lucerna

09.09. - 13.09.

10. září - Vědecký jarmark 
VŠ a SŠ, vědecké ústavy i komerční subjekty se ve svých stáncích pokusí ukázat, že věda je všude kolem nás a že je potřeba v každodenním životě. Návštěvníci si budou moci pokusy sami vyzkoušet nebo si ověřit své znalosti v soutěžních kvízech.

 

Vědecký jarmark

Věda nás baví

10.09. 08:30

10. září - Ahoj čtyřko
Všichni milovníci běhání a pohybu vůbec nechť se dostaví do Žlutých lázní. Těšit se můžete na běžeckou školu, výběhy se špičkovými lektory, koncert Davida Krause i vystoupení špičkové světové skupiny parkouru a free runningu.

 

"Ahoj čtyřko!"

Žluté lázně

10.09. 17:00

11. září - III. Betlémská kulturní noc
Letní multižánrový kulturní festival na Betlémském náměstí chystá bohatý program - dílny, přednášky, vernisáže a dočasné výstavy, koncerty a jam session, divadlo a tanec, čtení, filmy, diskuze i degustace a komentované prohlídky.

 

III. Betlémská kulturní noc

Galerie Jaroslava Fragnera

11.09. 10:00

11.-26. září - Wail of Silence
Kulturní prostor na Radlické ožije jedinečnou výstavou obrazů Wail of Silence. Šestka talentovaných mladých českých umělců na ní představí své malby, které vás rozhodně nenechají v klidu.

 

Wail of Silence

Radlická - kulturní sportovna

11.09. - 26.09.

12.-13. září - Vinohradské vinobraní
Nepropásněte legendární Vinohradské vinobraní na Jiřáku. Vína z menších vinařství z Moravy a z Čech a deset druhů oblíbeného burčáku si musíte koupit, koncert Spirituál kvintetu a Mňágy a Žďorpa i další kulturní program je zdarma!

 

Vinohradské vinobraní

Městská část Praha 3

12.09. - 13.09.

12.-13. září - Arcolor
Festival mladé módy se blíží do Prahy. O titul soutěže Arfashion Designer 2014 se popere osm mladých a talentovaných návrhářů. Páteční přehlídka v ulicích, POP UP Store a odpolední přednášky jsou zdarma!

 

Arcolor 2014

Arcolor

12.09. - 13.09.

13. září - Braník sobě
Pouliční festival pohltí Braník. Na celý den odsud zmizí auta a místo nich vznikne místo na hraní a setkávání, zavoní domácí dobroty a na pódiích se bude hrát hudba a divadlo. Zapojit se může každý - vytáhnout šachový stolek, staré fotky nebo třeba pletení.

 

Braník sobě

Náš Braník

13.09. 11:00

13. září - Pražské cyklozvonění
Z řady míst po celé Praze vyrazí cyklistické pelotony k vodní nádrži u Prokopského údolí. Na cykloprojížďku naváže odpolední program - workshopy v bike trialu, opravách kol, řada dalších her a soutěží pro celou rodinu i aquazorbing.

 

Pražské cyklozvonění 2014

Městská část Praha 13

13.09. 07:30

13. září - Den otevřených dveří Divadla Kampa
Divadelní, hudební, kabaretní a soutěžní program pro malé a velké, i něco na zub chystá Divadlo Kampa. 

 

Den otevřených dveří Divadla Kampa

Divadlo Kampa

13.09. 14:00

13.-14. září - Dyzajn market x podzim
Dyzajn market bude největší ve své historii - dvoudenní a zároveň na dvou skvělých místech – Piazzetě ND a Střeleckém ostrově. Každý den vystoupí známé kapely. Těšte se též na divadlo, módní přehlídky, workshopy i dětský koutek. 

 

Dyzajn market x Podzim

Dyzajn Márket

13.09. - 14.09.

13. září - Den otevřených dveří studia Bailemos
Chcete se seznámit s argentinským tangem? Nevadí ani, že nemáte tanečního partnera, na dni otevřených dveří se jistě nějaký najde. Nejdříve se naučíte základy, které pak rozbalíte na milonze neboli tango tančírně.

13. září - Street happening of Karlín
Chcete se zúčastnit překonání rekordu v hromadné hře na kytaru? Pak doražte do Karlína. Budou se hrát a zpívat tři písně (Anděl/Karel Kryl, Cesta/R. Krajčo, T. Klus a Dokud se zpívá/J. Nohavica). Kromě toho tam budou probíhat hudební vystoupení.

 

Street happening of Karlín

DDM HMP - Karlínské Spektrum

13.09. 17:00

13. září - Den Bejkáren s M Radio
V areálu Koupaliště Motol koná historicky 1. Den Bejkáren s M Radiem. Užijte si blbnoucí a zábavní odpoledne pro dospělé i děti plné zábavy, aktivit o ceny, hudby, tuningových aut, show siláka...

 

Den Bejkáren s M Radio

M Radio

13.09. 13:00

14. září - Velká podzimní cyklojízda
Oslavou svobodného pohybu po městě, festivalem, setkáním, příležitostí zažít pražské ulice na chvíli jinak. Tím vším je Velká podzimní cyklojízda. Popadněte kola a koloběžky, startuje se na Jiřáku. Afterparty proběhne v Centrálním parku Prahy 4. 

 

Velká podzimní cyklojízda 2014

Auto*Mat

14.09. 15:00

15. září - AppParade 16
Další soutěžní přehlídka tuzemské tvorby v oblasti aplikací pro přenosná komunikační zařízení - mobilní telefony a tablety - už se blíží. Tentokrát proběhne v Bio Oku!

 

AppParade 16

Bio Oko

15.09. 20:30

17. září - Ke kořenům Ponce
Komentované prohlídky k historii Bia Ponec, tanec i promítání krátkých filmů - Padlí Andělé, Repertoár Ponce, Divadlo Ponec (benefice), Tance kolem Ponce. Na to všechno se můžete těšit v divadle Ponec!

 

Ke kořenům Ponce

Ponec - divadlo pro tanec

17.09. 17:00

17. září - Večírek nezávislého divadla
Přehlídka inscenací pražských i mimopražských (nezávislých) divadel a souborů, kterou pořádá Divadlo LETÍ, se představí na Nákladovém nádraží Žižkov.

 

SVĚT PODLE FAGI

Nákladové nádraží Žižkov

17.09. 20:00

18. září - Hub MashUp Vol 20: kulatiny s kolaudačkou
Výroční 20. MashUp bude trochu jiný. Těšte se na vytuněný program, speciální drinky, hudbu a hlavně kolaudačku zrekonstruovaných prostor druhého patra a přičichnutí k novému nábytku.

 

Hub MashUp Vol 20: kulatiny s kolaudačkou

Impact Hub Praha

18.09. 19:30

19.-24. září - Street for Art
Festival je posledním ročníkem sedmiletého cyklu hledání významu lokální kultury pro život v okrajových částech Prahy. Přes street art, sousedství, současné umění periferie, komunitní divadlo, architektonické intervence ve veřejném prostoru ukončuje festival svou misi na Černém Mostě.

 

Festival Street for Art

Praha 14 kulturní

18.09. - 24.09.

20. září - Zažít město jinak
Tisíce Pražanů ve spolupráci s iniciativou Auto*Mat promění své okolí v lepší místo pro život díky sousedské slavnosti Zažít město jinak. Na desítkách míst utichne automobilový provoz, který udělá místo pouličnímu životu, hudbě, divadlu, tvůrčím aktivitám a sousedskému setkávání.

 

Zažít město jinak 2014

Zažít město jinak

20.09. 15:00

20. září - CONiáš 2014
Další ročník jedinečného conu je tady. A tentokrát budeme "Na cestě"! Těšit se můžete na spoustu zajímavého programu, křest dvou knih a mnoho dalšího. Vstup pro čtenáře s platným průkazem je zdarma.

 

CONiáš 2014

Městská knihovna v Praze

20.09. 10:00

20.-21. září - Nádraží Letí
Cílem multižánrového festivalu Nádraží LETÍ je interaktivním způsobem představit a přiblížit prostory Nákladového nádraží Žižkov. Kromě divadla se diváci mohou těšit na koncerty, dílny, geocaching nebo tango tančírnu.

 

UDÁLOSTI

Nákladové nádraží Žižkov

20.09. 20:00

20.-21. září - Vinobraní na Pražském hradě
Vinobraní přinese spoustu ochutnávek vín a burčáku, cimbálovku i ukázky tradičních řemesel. Po oba dva dny budete moci navštívit produkční zahrady, kde se pěstují tisíce orchidejí, anturií a gerber pro výzdobu Hradu.

 

Vinobraní na Pražském hradě 2014

Pražský hrad

20.09. - 21.09.

21. září - České Pivopění a Pivohraní
Návštěvníci mohou ochutnat na jednom místě více než 100 druhů piv z rodinných, malých a středních pivovarů z celého Česka. Součástí budou i ochutnávky tradičních českých chuťovek k pivu, dětský koutek a koncerty.

 

České Pivopění a Pivohraní

České Pivopění a Pivohraní

21.09. 13:00

23. září - Poznejme se, sousedé
Připraveny jsou soutěže, kvízy, workshopy kreslení a žonglování, facepainting a balónková dílna, také nabídka tradičních jídel vietnakémské, ukrajinské a ruské kuchyně i koncerty.

 

Poznejme se, sousedé

Městská část Praha 3

23.09. 10:00

25. září - Evropský den jazyků
V celé Evropě se na konci září konají kulturní akce představující evropské jazyky, v Praze programy pořádají zahraniční kulturní centra. Zajděte třeba do Polského institutu nebo Goethe-Institutu. Letošní speak-dating proběhne v pasáži Paláce Lucerna.

 

Evropský den jazyků 2014

Polský institut v Praze

25.09. 10:30

26. září - Vinobraní na Grébovce - náměstí Míru
Kromě vína a burčáku má v pátek vinobraní na Míráku připravenou cimbálovku, umělecké soubory, prezentace činností některých institucí. V sobotu pak Grébovka přivítá historická vystoupení, koncerty, řízené degustace nebo třeba prohlídku Gröbeho vily.

 

Vinobraní na Grébovce - náměstí Míru

Městská část Praha 2

26.09. 14:00

26.-27. září - Holešovice Fashion Market č. 9
Devátý trh nezávislé módy proběhne nově v halách 13 a 40 v Pražské tržnici.I tentokrát je připravený bohatý doprovodný program, workshopy, hudba, dětský koutek i divadlo či příjemné posezení.

 

Holešovice Fashion Market č. 9

Holešovická tržnice

26.09. - 27.09.

26.-27. září - Kunratické vinobraní
Na Kunratickém vinobraní se můžete těšit na spousty kvalitního vína, burčáku a samozřejmě zábavného programu včetně autogramiády herců. Nebude chybět ani cimbálová muzika či dětský koutek.

 

Kunratické vinobraní

Kunratická tvrz

26.09. - 28.09.

27. září - Pohádkový les v Zahradě Kinských
Městská část Praha 5 připravuje akci pro děti: Pohádkový les - princové a princezny. Na akci vás zabaví herci v krásných kostýmech, originální hry na trase dlouhé 2 km a na všechny děti čekají v cíli dárky.

 

Pohádkový les v Zahradě Kinských

Městská část Praha 5

27.09. 10:00

27.-28. září - Prosecké vinobraní
Vinobraní a Svatováclavská pouť budou připraveny na Proseku. Vezměte děti na pouť, ve vinici Máchalka ochutnejte burčák a v areálu bobové dráhy opečte buřty. Vyzkoušet můžete bobování na bobové dráze, lanovou skluzavku a další.

 

Prosecké vinobraní

Restaurace na bobovce

27.09. - 28.09.


 

ladronka.jpg
Ladronkafest
 
 
 


Podniky...


Žluté lázně
Kromě speciálních akcí platit vstup do Žlutých lázní nemusíte. Zadarmo si můžete zapařit na některých koncertech a párty nebo se jen rozvalit na dece u vody.

 

Žluté lázně

Žluté lázně jsou unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a bohatou historií....


 

Letní kino v Troji
Nabídka Trojského filmového léta je vskutku jedinečná. Až do poloviny září zde uvidíte všechno možné i nemožné: E.T.mimozemšťanem počínaje, filmem Extaze nebo pohádkou Tři veteráni nekonče. Většinu zdejších filmů jste určitě mimo pohovku vašeho obýváku neviděli.

Letňák - Léto pro Pražany
V červnu se otevřela letní scéna Malostranské besedy na Střeleckém ostrově. Por Pražany si připravila koncerty českých i zahraničních umělců, den pro děti, veletrh tanečníků a performerů. Vstupné bude zdarma!

 

Letňák – Léto pro Pražany

Letní scéna Malostranské besedy...

Kinobus
Pokud chcete u pozorování filmů usednout v parku, vyrazte za putovním Kinobusem. Ten bude promítat každý den na jiném místě. Vstupné je dobrovolné (takže platit nemusíte nic) a výtěžek jde stejně jako v minulých letech organizaci Pomozte dětem.

 

Kinobus

Unikátní mobilní kino....

Cross club & Biokáf
Kromě pátků a sobot nemusíte za filmová promítání, přednášky, divadelní představení, koncerty a mejdany v industriálním klubu platit! O prázdninách bude hlavním hitem letní kino Biokáf!

 

Cross Club

Jídlo už jsme darovali potřebným a teď už jen doprodáváme pivo společně se sbírkou...

Containall
Do kulturního centra vytvořeného z přepravního kontejneru můžete na všechny akce zdarma. Ať už se jedná o mejdan v rukou dýdžejů, koncerty, workshopy, besedy či filmy.

 

Containall

Kulturní centrum Containall se v roce 2018 stěhuje....

Storm club
Každou středu si můžete v multižánrovém Storm clubu užít dubstepové či drum & bassové beaty dýdžejů zdarma!

 

Storm Club

Multižánrový klub, který je úzce spjat s festivalem Let It Roll....

Roxy
Free Mondays klubu Roxy jsou už vyhlášené. V dubnu nás čekají nejen interpreti z českého rybníčku, ale i zajímavá zahraniční jména jako americká indie kráska Sara Jackson-Holman nebo rakouští In This Temple. 

 

ROXY

Legendární pražský klub s 20tiletou tradicí proslulý skvělými party i koncerty a...

La Loca
Nekuřácký hudební bar najdete v přízemí funkcionalistické budovy Mosaic House. Ať jde o vystoupení vyhlášených DJs či koncerty skvělých kapel, za vstup platit nemusíte.

Jazz Republic
Dříve byla všechna představení v klubu Jazz Republic zdarma. Nyní za téměř všechny koncerty nemusí platit pouze studenti.

Městská knihovna v Praze
Městská knihovna není jen místo, kde si můžete půjčit knížky či učebnice. Sama pořádá mnoho akcí v pobočkách po celé Praze, z nichž většina je zdarma.

 

Městská knihovna v Praze

Městská knihovna v Praze je všem přístupná veřejná univerzální knihovna, kterou...

Chapeau Rouge
Tento klub má kromě baru v přízemí ještě dvě podzemní patra. Jedno z nich - Dance club - je věnováno taneční hudbě, hrají tu špičkoví zahraniční a domácí DJ's a za vstup se neplatí.

 

Chapeau Rouge

Chapeau Rouge, to jsou 3 patra, 4 bary, 3 stage a galerie. Každý den DJs, koncerty a...

Retro Music Hall
Klub má otevřeno ve středu, v pátek a v sobotu. Na všechny párty zejména českých dýdžejů je tu vstup zdarma.

 

Retro Music Hall

Jediné místo v Praze, kde zažijete opravdu tu nejlepší atmosféru a nejlepší mejdan ve...

Rock Café
Také v legendárním klubu blízko Národní třídy najdete akce, za které platit nemusíte. Jde o filmová představení, koncerty s ozačením "Freezone" nebo pokud se žádná akce nekoná a z klubu je Music bar.

 

Rock Café

Nejstarší hudební, nyní multikulturní (Hudba, Divadlo, Kino, Galerie) klub v Praze....


 


Chceš mít každý čtvrtek v mailu přehled nejlepších akcí na víkend? Zaregistruj se na CityBee! 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!