Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Ve jménu komiksů, vědy, skateboardu a spousty koncertů

doporučujeme | 2. 11. 2013

Po celý víkend máte šanci vyrazit na Impro Prague, KomiksFEST!, Mezinárodní filmový festival skateboardingu nebo na halloweenské akce!

V pátek začíná Týden vědy a techniky, jehož součástí je i Knihovna snů. Večer pak proběhne Nouvelle Prague ve smíchovském pivovaru. 

V sobotu vyrazte na rockovo-ethno-latino-africko-arabsko-indický koncert Slet bubeníků nebo na benefiční večer Světlo pro světlušku.

Milovníci hor vyrazí v neděli na Banff Mountain Film Festival, příznivci balkánských rytmů na Gorana Bregoviče a fanoušci opery na Magdalenu Koženou.

komiks2.jpg
KomiksFEST!

Pokud vás komiksy, Halloween ani koncerty příliš nebaví:
Občas je třeba improvizovat... Učte se od mistrů na Impro Prague 2013
Brzy bude venku hnusně! A my víme, kam se schovat
Na co do kina: V lepší společnosti

 

Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!

 

Vaše CityBee!


přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!