Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Světla, fesťáky i spousta světových DJs

doporučujeme | 18. 10. 2013

Praha po celý víkend bude zářit světelnými instalacemi a projekcemi v rámci Signal festivalu!

[%C4%8Dl%C3%A1nky2/_DSC0087.jpg] 

Po celý víkend máte šanci zhlédnout filmy o extrémním lyžování, snow-kitingu a dalších zimních sportech na Snow film festu. Zvídavá dítka vezměte na Struny dětem  nebo na Dětský den na Gutovce.

V pátek začíná výstava malíře, grafika a designéra Jana Kotíka. Už jste pařili v nákupáku? Arkády slaví 5 let, a tak si připravily 4 stage na jedinečném hudebním indoor Five festivalu. Do Holešovic pak dorazí 25 zahraničních DJs na Imagination festival.

V sobotu nakupte na Jarmarku OnaDnes, poučte se na festivalu Fotoexpo, užijte si ostravskou filmovou noc Crossart  a pobavte se na multižánrové akci Nádraží Letí.

Víkend zakončete během na Malé KunratickéClosing party  pop-up klubu Neone nebo jedinečným audiovizuálním zážitkem pod širým nebem - koncertem na Čertovce.
 

imagination.jpg
Imagination festival
 

Tento týden jsme ještě napsali:


Kde v Praze najít Německo... und viel Spass!
Bazinga! Kdo říká, že věda je nudná?
Ranní ptáče má fofr: cvičí, učí se jazyky, naslouchá i dělá byznys
Unikátní stoleté filmy: 28. říjen, Viktorka Žižkov i tramvaje na Staromáku!


 
 

Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!

[ovladaci_prvky/AKCEDNES.jpg]
[ovladaci_prvky/AKCEOVIKENDU.jpg]
 


Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!