Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nově otevřeno: Ukrajinské bistro, butik pro věnečky nebo džungle na Výstavišti

doporučujeme | 9. 5. 2022

V Praze to v ulicích po zimě a covid pauze opět začíná pořádně žít. Zkracují se noci i sukně, přibývají úsměvy bez roušek i místa, kde se těmi úsměvy dá platit. V pondělí servíruje kafe grátis třeba nová kavárna Filipa Sailera. A pokud chcete přispět na dobrou věc a ještě ochutnat ukrajinskou gastronomii, tak tu pro vás máme pozvánku do nového bistra. Jinak poradíme, kam zajít na koktejl, kde koupit česká trička a kde si vychutnat extra věnečky.

Nadýchané minivěnečky různých barev a příchutí najdete kousek od Národního divadla. Vychutnejte si zákusek v pohodlných křesílkách v designovém prostředí butiku Věnečky Janeček.

Všechny podniky v 1 mapě

REKLAMA
DRUHÁ VLNA LETNÍCH VÝPRODEJŮ, SLEVY AŽ -70 % na Zoot.cz

NOVÉ MĚSTO

 

Věnečky Janeček

Bůh stvořil Věnečky, ďábel namíchal krém a zakoupit je můžete v našem věnečkovém...


 

Divoký býk - Palladium

Značka Divoký býk působí na trhu kožených produktů již přes 20 let. Další z poboček...


 

Bohéma

Vlastenectví a láska k vlasti byly za první republiky ctností. Pojďte nosit České...

Na receptu těchto věnečků všedních i netradičních chutí se prý podílel bůh i ďábel. Zákusek s božsky křupavým těstem a ďábelsky dobrým krémem ochutnáte v nově otevřeném podniku Věnečky Janeček.

VINOHRADY

 

Bar B52

Koktejlový bar B52 kvalitativně a stylově zásadně rozšiřuje nabídku stylových barů v...

HOLEŠOVICE

 

Beerhouse by AmericanBeer

Prodejna zajišťující prodej piv z amerických řemeslných pivovarů....


 

Džungle BKAO

Bar při letní divadelní scéně AZYL78 na pražském Výstavišti....Pivo, drinky i zajímavé koncerty si nově vychutnáte také v beduínském stanu Džungle BKAO, který najdete na Výstavišti v blízkosti Stromovky.

VYSOČANY

 

Pod kaštany U Balbínů

Zahradní restauraci "Pod kaštany U Balbínů" najdate na Harfě u cyklostezky....

STARÉ MĚSTO

 

Elis ProBeauty - Salon krásy

Obočí dokáže neuvěřitelně změnit výraz tváře. Salon krásy specializující se na úpravy...

MICHLE

 

L’OR Café

V office budově Gemini na pražské Pankráci otevřel šéfkuchař Filip Sajler moderní...

Filip Sailer otevřel v kancelářské budově na Pankráci novou kavárnu L’OR Café. Přijďte na lahodný dezert, snack nebo ochutnejte Bio Café Lemonade. 

JESENICE

 

Kos Wine & Food

Rodinný wine-bar a restaurace. Místo, které se točí kolem jídla a vína z celého...Nová jesenická restaurace je zaměřená na kvalitní suroviny a výběrové víno z Evropy.
Více➠ZDE

Náklaďáky plné dobrot znovu přistály v holešovické tržnici. Kromě jídla vás ve Food Truck Pointu čeká i zajímavý program a performance. Sledujte program.
Více➠ZDE

CHODOV

 

Vodafone PLAYzone Arena

V obchodním centru Westfield Chodov najdete Vodafone PLAYzone Arenu, multifunkční...

Vodafone PLAYzone Arena je nové multifunkční esportové centrum. Návštěvníci v něm mohou sledovat ty nejzajímavější soutěže přímo u baru, zahrát si na téměř 60 herních počítačích nebo si vyzkoušet špičkové herní simulátory a virtuální realitu.
Více➠ZDE

Po zimní pauze znovu napnul plachtu i stan Azyl78 sloužící jako letní scéna Jatek78. Šapitó stojí na Výstavišti a mrknout v něm můžete třeba na největší projekt v historii souboru Cirk La Putyka – Cesty.
Více➠ZDE

PODOLÍ

 

Bistro Vltava

Domácí ukrajinská kuchyně připravovaná Ukrajinkami. Ochutnejte vareniky, ukrajinský...

Na Letné pod kyvadlem načal letní sezonu i Containall. Přijďte si zahrát ping-pong, beachvolejbal, petanque nebo třeba něco ugrilovat a nezapomeňte sledovat nabitý program. 
Více➠ZDE


Reklama

Starší, ale pořád nové podniky

⇒ Nově otevřeno: Kde v Praze ochutnat Vietnam, Itálii, chlebíčky či dánské pečivo

⇒ Nově otevřeno: Snídaně Mezi Srnky, elektřina v galerii, irský bar a sociální bistro

⇒ Nově otevřeno: Francouzské víno, světová káva, americké bistro i LEGO herna

⇒ 6 nových pražských kaváren, které byste měli navštívit (a ochutnat!)

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!