Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

PRO FIRMY


Co je CityBee?


Nejnavštěvovanější pražský volnočasový portál. Píšeme o městě, lidech, trendech a všem, co dělá Prahu jedinečnou evropskou metropolí. Nabízíme největší databázi volnočasových aktivit. Jsme v klasické i mobilní verzi, chystáme zcela novou aplikaci pro iOS a Android.

Měsíčně si svůj program u nás plánuje přes 80 000 unikátních uživatelů podle GA.

Vznikli jsme v červnu 2012, od té doby naše stránky alespoň jednou navštívilo přes 1 500 000 uživatelů. 

CityBee je moderní, přehledné, praktické, barevné a má styl.

stat.stranky2016/Stromovka.jpg

Kdo jsou naši uživatelé?

Naprostá většina našich uživatelů jsou lidé mezi 20 a 35 lety, ať už s rodinou nebo bez ní, žijící nebo pracující v Praze. S portálem CityBee oslovujete jen svoje potenciální zákazníky a ne lidi, kteří se k vám těžko někdy dostanou.

stat.stranky2016/Dollarphotoclub_80825554.jpg

Kdo s námi spolupracuje?

Našimi klienty jsou například Národní galerie, Botanická zahrada hl. m. Prahy, Lucerna Music Bar, restaurace skupiny La Gare, Česká centra, Muzeum hl. m. Prahy, hotel Hilton, ale i mnoho dalších podniků více známých či do té doby zcela neznámých.

Spolupracujeme s velkými pražskými facebookovými stránkami, s týdeníkem Dotyk a mnoha dalšími partnery. 

Jak komunikujeme s našimi klienty (a uživateli)?

ovladaci_prvky/komunikace.jpg
Držíme pro vás i pro uživatele technickou i poradní podporu na telefonu i e-mailu. Máme Facebook (přes 25 000 fanoušků obou našich stránek), Twitter (přes 1400 followerů) i Google+.


 

 

úvodní stránka