Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Vodní bitva, Garden Party a Dyzajn market

doporučujeme | 1. 8. 2014

Pokud se nechystáte na hudební Let It Roll nebo na mistrovství ve skocích do vody High Jump, zajděte na Dyzajn market festival. Tentokrát se koná na Střelečáku, trvá dva dny a je plný oblečků i hudby.
 

banner%281%29.jpg Máme pro vás famózní soutěž. Odpovězte na jednoduchou otázku a zaflirtujte si s Georgem Clooneym, Terezou Maxovou a 4 kamarády.
 

Páteční večer
Divadelní podvečer na Náplavce si užijete díky novocirkusové La Putyce se zkrácenou verzí představení Slapstick Sonata. Toužíte-li po hudbě, koncert anglických kapel před Crossem Heart Guitars Open Air a následná Latino a electroswingová párty v klubu jsou tím pravým. Nebo se jděte vlnit na parket SaSaZu do rytmů amerického DJ Deorra.

Sobota
Celodenní (hudební i grilovací) The Garden Party vás čeká na zahrádkách v Riegráčích. Pro všechny plechové huby je tady soutěž v pojídání papriček Chillichilling. Dáváte-li přednost méně ostrým dobrotám, přijďte si pochutnat na akci Grilujeme, opékáme ve Stromovce. Chcete si zadovádět a zároveň se zchladit? Popadněte vodní pistole a zamiřte na 1. Water Wars Praha na Letnou. Večer se pak stavte na Dyzajn market after party v Malostranské besedě.

[wodni.jpg]
1. Water Wars Praha

Neděle
Sportovní odpoledne napříč handicapy s koncerty Monkey Business a The Tap Tap přivítá Ladronka. MeetFactory rozezní jedna z nejdůležitějších indie rockových kapel Neutral Milk Hotel. A naposledy můžete navštívit výstavu Tima Burtona (poslední tři dny je prodloužena otevírací doba do 22 hodin)!

Pro děti
Odpoledne plné historie se stavbou vodovodu i Kolosea a římskými soutěžemi si děti užijí na Výletu do starověkého Říma. Jak tráví noc sloni, ukládají se ke spánku žirafy nebo jak oživnou večer hyeny, zjistí na Večerních procházkách v zoo. A do Singapuru nebo třeba Vietnamu se celá rodina přenese díky Family Sunday v SaSaZu.

[jjj.jpg]
Tim Burton


[ovladaci_prvky/mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Kam vyrazit v srpnu v Praze zadarmo?
Dejvice: stylová Nádražka, tři slavná divadla a fantastické vily
Na co do kina: Oslavte půlku prázdnin se Strážci galaxie a Lucy
4 důvody, proč to ve fusionu baví gurmány, pařiče i kravaťákyNevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


[akcevPrazednes%282%29.jpg]


 

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!