Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Gladiator Games, Parkový survival nebo souboj pražských "S"

doporučujeme | 22. 11. 2013

Přehlídka fyzického divadla a pantomimy Nová generace, netradiční hudba na Alternativě  nebo Festival francouzského filmu, to vše vás čeká tento víkend!

Pátek
Večer bude patřit australskému zpěváku a spisovateli Nicku Caveovi, indie rockerům The Prostitutes  v nově otevřeném klubu La Loca a latinsko-americkým rytmům na Zumba Night.

Sobota
Pokud přežijete Pražský parkový survival, vydejte se na Látkovou výměnu, freestyle moto show FMX Gladiator Games  nebo na Volnej průběh Crossem.

[fotogalerie_0056.jpg]
FMX Gladiator Games

Neděle
Víkend zakončete nákupem neobvyklých dárků na Mezinárodním vánočním festivalu, fanděním na hokejovém derby Sparty a Slavie  nebo jazzovým koncertem The Manhattan Transfers.

Pro děti
Děcka o víkendu vytáhněte na kreativní dílny na Sunar Charity Weekendu, dovádivou koncertní show Pískomil se vrací  (vystoupí i Michal Malátný) i na divadelní festival Antidepka.

[pisk1.jpg]
Pískomil se vrací


[mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Na co do kina: Souboj na život a na smrt
Zlepšete se v bowlingu! Pár tipů od trenéra
Na Vinohradech najdete celý svět (díl první)
Hledání pokladů nebo salta na trampolíně? 

 


Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!