Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Mezipatra, Nouvelle Prague, Roztoč fest i Cannafest

doporučujeme | 7. 11. 2014

To, že Mezipatra nejsou bizarní akcí pro gaye na podpatcích, zjistíte nejlépe na samotném festivalu!

mala.jpg
Mezipatra

Upozornění: Na Velkou Kunratickou se dostanou už jen poslední běžkyně něžného pohlaví. Finále Fed Cupu v O2 areně je vyprodáné, zamiřte proto do baru s plátnem či televizí.

Po celý víkend
Všichni příznivci veselých rostlinek by se měli dostavit do Holešovic na Cannafest. A jste-li žhaví do designových věcí, pospěšte si na první Prague Design Week do historického Domu U Minuty na Staromáku.

Páteční večer
Váš nepřekonatelný šarm všechny uhrane na tančírně Electro Swing River v Café Nona. Šampaňským se můžete opít na Grand Jour de Champagne. Pokud rádi prozkoumáváte nové hudební vody, zaposlouchejte se do showcastového festivalu Nouvelle Prague v areálu pivovaru Staropramen na Smíchově. A pestrost Rio de Janiera i pralesů objevte na karnevalu brazilských filmů Kino Brasil  (tři posledně zmíněné probíhají i v sobotu).

opicky.jpg
Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)

Sobota
Nově otevřená VILA Štvanice přivítá festival ve vyprávění Storytelling. Pro labužníky je tu ochutnávka Korejské kuchyně v Take Your Time Cafe. Stylové módní kousky ulovíte na Bloges Marketu v klubu La Loca. Pohodový Roztoč fest plný točení, workshopů, hudby i žonglování zaplní Letnou. A chcete-li se bavit i pomáhat, vydejte se na charitativní multižánrový festival Pozdní Sběr do Rock Café. 

Neděle
Další čerstvě otevřený kulturní prostor Jatka78 ožije nejnovějším představením Cirku La Putyka Dolls. A v zoo můžete oslavit už 23. narozeniny gorilího samce Richarda.

Pro děti
Jestliže chcete, aby z vašich dětí vyrostlo něco pořádného, vezměte je na prodejní výstavu smysluplných hraček Rosteme pro život. Do krásy a tajů operního světa proniknou vaši potomci díky zábavnému cyklu pořadů Opera nás baví. Celou rodinu (od dětí až po dědečky) pobaví hudebně-vizuální představení Bačkůrky a stará botičkárna

[clanky%285%29.jpg]
Exkluzivní přehled: Nové kavárny, bary, bistra, restaurace i galerie
OBRAZEM: Prohlédněte si nový kulturní prostor Jatka78
Zajděte za svou italskou rodinou na Aperitivo
Lenny Kravitz i Jack White. Aneb nejlepší koncerty podle Jardy Konáše
Na co do kina: Mezipatra, Kino Brasil a dobrodružný Interstellar

[newsletter/dneska.jpg][newsletter/cal_right.jpg]

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Mnohá vinobraní byla sice kvůli vy-víte-komu letos zrušena, ale pořád je kam vyrazit. Našli jsme pro vás hned devět míst v Praze, kde bude k ochutnání nejen výběr z bobulí.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!