Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Mezipatra, Nouvelle Prague, Roztoč fest i Cannafest

doporučujeme | 7. 11. 2014

To, že Mezipatra nejsou bizarní akcí pro gaye na podpatcích, zjistíte nejlépe na samotném festivalu!

mala.jpg
Mezipatra

Upozornění: Na Velkou Kunratickou se dostanou už jen poslední běžkyně něžného pohlaví. Finále Fed Cupu v O2 areně je vyprodáné, zamiřte proto do baru s plátnem či televizí.

Po celý víkend
Všichni příznivci veselých rostlinek by se měli dostavit do Holešovic na Cannafest. A jste-li žhaví do designových věcí, pospěšte si na první Prague Design Week do historického Domu U Minuty na Staromáku.

Páteční večer
Váš nepřekonatelný šarm všechny uhrane na tančírně Electro Swing River v Café Nona. Šampaňským se můžete opít na Grand Jour de Champagne. Pokud rádi prozkoumáváte nové hudební vody, zaposlouchejte se do showcastového festivalu Nouvelle Prague v areálu pivovaru Staropramen na Smíchově. A pestrost Rio de Janiera i pralesů objevte na karnevalu brazilských filmů Kino Brasil  (tři posledně zmíněné probíhají i v sobotu).

opicky.jpg
Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)

Sobota
Nově otevřená VILA Štvanice přivítá festival ve vyprávění Storytelling. Pro labužníky je tu ochutnávka Korejské kuchyně v Take Your Time Cafe. Stylové módní kousky ulovíte na Bloges Marketu v klubu La Loca. Pohodový Roztoč fest plný točení, workshopů, hudby i žonglování zaplní Letnou. A chcete-li se bavit i pomáhat, vydejte se na charitativní multižánrový festival Pozdní Sběr do Rock Café. 

Neděle
Další čerstvě otevřený kulturní prostor Jatka78 ožije nejnovějším představením Cirku La Putyka Dolls. A v zoo můžete oslavit už 23. narozeniny gorilího samce Richarda.

Pro děti
Jestliže chcete, aby z vašich dětí vyrostlo něco pořádného, vezměte je na prodejní výstavu smysluplných hraček Rosteme pro život. Do krásy a tajů operního světa proniknou vaši potomci díky zábavnému cyklu pořadů Opera nás baví. Celou rodinu (od dětí až po dědečky) pobaví hudebně-vizuální představení Bačkůrky a stará botičkárna

[clanky%285%29.jpg]
Exkluzivní přehled: Nové kavárny, bary, bistra, restaurace i galerie
OBRAZEM: Prohlédněte si nový kulturní prostor Jatka78
Zajděte za svou italskou rodinou na Aperitivo
Lenny Kravitz i Jack White. Aneb nejlepší koncerty podle Jardy Konáše
Na co do kina: Mezipatra, Kino Brasil a dobrodružný Interstellar

[newsletter/dneska.jpg][newsletter/cal_right.jpg]

přehled článků

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

13 nových možností, kde se v Praze najíst, pobavit či zasportovat. Nové bistro vyrostlo přímo pod petřínskou rozhlednou, k lepšímu se mění holešovická tržnice, Žižkov má dům plný radosti a sladkou tečku si vychutnáte ve staronové cukrárně Ollies...

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...