Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
listopadu

23. narozeniny Richarda

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

zpět na výpis akcí
 

  Přijměte pozvání na narozeninovou oslavu hlavy naší gorilí rodiny.

Datum:09. 11. 14
Čas:11:00 - 16:00
Kategorie: pro děti|Příroda

V neděli 9. listopadu 2014 oslaví své 23. narozeniny samec gorily nížinné Richard. Narozeninové překvapení je pro Richarda a celou jeho rodinu připraveno na 11:00 v Pavilonu goril.
Hlavními gratulanty na oslavě budou výherci soutěže Staň se strážcem pralesa. Nejvíce vysloužilých mobilních telefonů na podporu goril v Africe se podařilo shromáždit dětem z třídy 1. M Medvíďata ZŠ Jižní IV. V neděli tak děti dostanou možnost samy připravit Richardovi a jeho rodině enrichmentovou hostinu a spolu s ostatními návštěvníky zoo od 11.00 sledovat, co si s ním Richard počne.

Pavilon goril bude otevřen od 11 do 16 hodin, po celou dobu se budete moci dozvědět zajímavosti o životě goril v pražské zoo od našich průvodců.

Zoologická zahrada h...
Tel: 296112230
U Trojského zámku 120/3
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: