Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Ve jménu espressa a architektury!

kultura | 5. 10. 2013

Draci  jsou zas v módě, mají svůj den (14. října), ale už tento víkend se koná několik akcí na draka!

V pátek si dopřejte lahodný pivní speciál na Náplavce  a večer pak zamiřte na Cubism 3rd Anniversary  do Chapeau Rouge, křest CD Jamese Colea  do Rock Café nebo na Ellen Allien  do Roxy.

V sobotu si dospělí vychutnají šálek kávy na Prague Coffee Festivalu  (naše pozvánka), pivo a pálenky na dejvickém PivoPění  a architektonické skvosty na Dni architektury. Prcky pak potěší Dýňové slavnosti  i Deskohraní. Nakoupit si můžete na Handmade Market.

V neděli oslavte japonský svátek podzimu Aki Macuri, vydejte se na cyklistický závod Pražský MTB pohár  a zapařte si na populární britskou alternativní kapelu Editors.
 

kitesfacebook.jpg


Pokud se radši doma pod dekou choulíte, než se za draky honíte:
5 nejvíc božích party, který byste v říjnu neměli vynechat
Na co do kina? V rytmu Argentiny s Pinou Bausch i Niki Laudou
Jak na Dalího nebo Muchu? Buďte v galeriích jako doma

Vaše CityBee


 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!