Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Být hrdinou, pánem draků nebo rytířem!

doporučujeme | 20. 9. 2023

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

Den hrdinů

Přijďte se seznámit s prací integrovaných záchranných složek na Výstaviště. Čekají vás ukázky těžké techniky, technického vybavení, historických vozidel a dalších zajímavosti. Chybět nebudou ani soutěže pro děti. Ty si opět vyzkouší, jaké to je být malým hrdinou.

 

Den hrdinů

Výstaviště Praha

23.09. 11:00Drakiáda v Hloubětíně

Triangl Park pořádá slet draků všech barev i velikostí. Kdo draka nemá, může si ho na místě vyrobit. Součástí akce bude i dětská diskotéka, pohádka nebo táborák.

 

Drakiáda

Volnočasový areál Triangl

24.09. 14:00

Rekonstrukce bitvy na Bílé hoře

Stovky účinkujících z celé Evropy divákům o víkendu přiblíží dramatickou epizodu českých dějin. Na Bílé hoře se sejdou pěší, jezdci na koních i dělostřelci a utkají se v lítém boji.

 

Bitva na Bílé hoře 1620 - 2023

RKČ-Rytíři Koruny České

23.09. - 24.09.

Sousedské moštování

Ve Vojanových sadech se budou moštovat čerstvá petřínská jablka a proběhne soutěž o nejlepší štrůdl. Dět se mohou těšit na divadlo, výtvarnou dílnu, malování na obličej i na různé hry a soutěže.

 

Sousedské moštování

CityBee podporuje

23.09. 14:30

Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Hravé neděle v Zážitkovce na Arbesu

Zážitkovka Praha

24.09. 14:00


 

Letňanský sportovní festival

Městská část Praha 18

23.09. 08:00


 

Zlatý den Zlaté Prahy

Náměstí Václava Havla

23.09. 11:00


 

Pohádka na lodi Tajemství: Jenovéfa

Pražské náplavky

24.09. 11:00


 

Tvořivá hlína Na Výstavišti

Výstaviště Praha

24.09. 10:00


 

Brunch & Drakiáda

Chateau St. Havel

24.09. 12:00 

Dášeňka

Městská knihovna v Praze

23.09. 10:30


 

POPELKA

NKP Vyšehrad

24.09. 15:00
Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!