Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Na festival mini, otevření hřiště i cirkusový brunch

doporučujeme | 24. 5. 2023

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.Dětský festival mini

Holešovická tržnice bude hostit jarní edici festivalu mini. Těšit se můžete na novinky z módy a kosmetiky, hračky, knížky, nábytek, doplňky i zdravé dobroty od stovky vystavovatelů. Nachystán je i doprovodný program, kavárna či herna pro nejmenší.

 

Dětský festival mini

Holešovická tržnice

26.05. - 27.05.

mini.jpg

Slavnostní otevření nového volnočasového areálu

V sobotu se v sousedství pražského obchodního centra Galerie Butovice otevře multifukční areál Butky Park. Dorazí kouzelník Čáry Kluk, zazpívají Čiperkové a dětskou hudební show přivezou rapující bláznivá princezna Áňa, kamarádský princ Pó a srandovní pes Barney. Večer vystoupí Tata Bojs. Vstup je zdarma.

Den dětí se šílenou vědkyní M

Karlín Market zve na Den dětí. Na stanovištích budou na děti čekat různé pokusy a záhady. Chybět nebude ani skákací hrad, trampolíny, pohádky, kreativní dílny nebo malování na obličej. Přijede balónkový mág i dobrovolní hasiči z Prahy 8.

Dětský cirkusový brunch

Vezměte děti na sobotní cirkusový brunch do restaurace Kamera. Rautové stoly budou plné dobrého jídla. Chybět nebude zmrzlina, malování na obličej a divadýlko. Rezervace nutná.

 

Dětský brunch

Plzeňský restaurant Kamera

27.05. 10:30

Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Cibulka Open 2023

Nová Cibulka

27.05. 14:00


 

Běh pro Paraple

Malešický park

27.05. 13:00


 

Věžojáda

Vodárenská věž Letná

27.05. 13:00


 

Teacrobat

Ladronka

28.05. - 02.06.


 

Nedělní pohádky na lodi Tajemství: Fimfírum

Pražské náplavky

28.05. 11:00


 

ZOO: stavíme zvířata

Kiddum

28.05. 15:00

Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!