Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Matějská, cirkusový workshop i lov znaků

doporučujeme | 20. 2. 2024

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.Lovci znaků

Zvládnete se domluvit s robotem Blablátorem? Chcete si vyzkoušet práci sazečů na speciálním světlotisku a užít si celkem 11 interaktivních exponátů? Staňte se lovci znaků. V interaktivní světelné expozici v Holešovicích ožívá písmo, ožívají symboly i šifry. 

 

Lovci znaků

Holešovická tržnice

20.02. - 31.08.Cirkusový workshop

Láká vás vyzkoušet si závěsnou akrobacii na šále, žonglování s nejrůznějšími žonglovátky jako jsou kruhy, míčky a kuželky nebo vás zajímá balanc na kouli, válci či rola-bolu? Přijďte s dětmi na cirkusový workshop.

Zážitkový den

V Aréně sportu u Vltavy na děti čeká den plný zážitků. Těšit se mohou na Bobíkovu show i další vystoupení. Během celého dne se budou konat soutěže a dílničky. Chybět nebude ani malování na obličej nebo fotokoutek. Vstup na akci je zdarma.

Matějská pouť

O víkendu startuje Matějská pouť plná nových tuzemských i zahraničních atrakcí. Celá rodina si určitě užije obří kolo vysoké 50 metrů, historický kolotoč i tradiční cukrovinky.

Další tipy, kam o víkendu s dětmi


 

Dětský koncert v Kasárnách Karlín

Kasárna Karlín

24.02. 16:00


 

Tlustý pradědeček a loupežníci

Městská knihovna v Praze

25.02. 11:00


 

O vodní kapce – zemědílna

Národní zemědělské muzeum Praha

24.02. 10:00 

Lumina Park Praha

Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou světelného parku a vyzkoušejte si všechny...


 

Adopt A Shelterd Dog Day

Manifesto Anděl

24.02. 11:00


 

Únor bílý, humor černý - rodinná výtvarná dílna

Centrum současného umění DOX

24.02. 14:00Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!