Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Do mraků, pod hladinu moře i na Struny dětem

doporučujeme | 22. 3. 2023

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

Struny dětem

Oblíbený rodinný festival Struny dětem už je do velké míry vyprodaný. Zbývají však ještě lístky na vybrané koncerty či workshopy. Vyrazit můžete také na doprovodný program na Novoměstskou radnici, kde najdete hravou zónu i dětské dílničky.

 

Struny dětem

Novoměstská radnice

24.03. - 26.03.

Den otevřených dveří ČHMÚ

Zájemce o meteorologii i rodiny s dětmi čeká bohatý program v Českém hydrometeorologickém ústavu v Praze Libuši. Dozvíte se, jak se mění příroda v průběhu celého roku, jaké bylo počasí v den vašeho narození a spoustu dalších zajímavých věcí.

 

Den otevřených dveří

Český hydrometeorologický ústav

25.03. 09:00

Nové deskovky

Přijďte vyzkoušet nové deskovky na Hry nás baví Fest. Kromě hracího maratonu na vás čekají balonky, samolepky či speciální sběratelské placky. Přímo na místě budou herní experti, kteří vám ochotně vysvětlí pravidla her.  

 

Hry nás baví Fest

Zážitkové centrum Albi

24.03. - 25.03.

Interaktivní divadlo Pod hladinou

Interaktivní divadlo Pod hladinou je nevšední zážitek pro dospělé a děti ve věku od 8 měsíců do dvou let, nebo od 2 do 3,99 let. Představení, které vás přenese do úplně jiného světa, podpoří zrak, sluch, hmat, čich a v případě batolat jistě i chuť.

P.S. Pozor! Nedělní představení už jsou vyprodaná, ale v sobotu můžete přijít.

 

Interaktivní divadlo pro děti Pod hladinou

PROSTOR Letňany

25.03. - 26.03.

Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Jeden svět dětem 1.

Kino Ponrepo

25.03. 15:00


 

Clean 4 Fun

CityBee podporuje

25.03. 12:00


 

Herní zóna Nintendo v OC Letňany

OC Letňany

24.03. - 26.03.


 

Vesmír umění

Centrum současného umění DOX

25.03. 14:00


 

Středověké hry a hračky

Dům U Zlatého prstenu

25.03. 09:00Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!