Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Za Mikulášem, medvědy, magií nebo mořem lampionů

doporučujeme | 1. 12. 2021

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. 

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

man.jpg

REKLAMA
DRUHÁ VLNA LETNÍCH VÝPRODEJŮ, SLEVY AŽ -70 % na Zoot.cz

Lampiony na Výstavišti​ 

Předvánoční procházka s lampiony, anděly a čerty vás na Výstavišti čeká už v pátek v podvečer. Nezapomeňte si přinést lampiony a lucerničky! Pokud zrovna doma žádné nemáte, můžete si je přijít před průvodem vyrobit ve speciální dílně.

 

Lampiony na Výstavišti

Ateliér Rychta

03.12. 14:00

lapionovy-pruvod2.png

Já nejsem Ježíšek, ale Kožíšek

Vánoční speciál mága Pavla Kožíška je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti. Po představení je pro děti připravena autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem a Hankou Mašlíkovou. Představení je určeno divákům od 3 do 12 let.

 

Kouzelné Vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

04.12. - 05.12.

 

Pohádka po o: Mlsné medvědí příběhy

Příběhy o dvou medvědech plné vtipu, dobrodružství a ponaučení ocení nejmenší diváci i jejich starší sourozenci a rodiče. Tentokrát uvidíte, jak se medvědi seznámili, jak spolu vaří nebo ochutnávají lanýže, jak v létě slaví Vánoce, které každou zimu prospí, i jak se usmiřuje medvědí hádka.
 

 

Pohádka po o: Mlsné medvědí příběhy

Kasárna Karlín

05.12. 14:00

260361813_5229265180422708_5610011338082846399_n.jpg

REKLAMA
DRUHÁ VLNA LETNÍCH VÝPRODEJŮ, SLEVY AŽ -70 % na Zoot.cz

Mikuláš v Manifestu

Do Manifesta zavítá Mikuláš s andělem a ochočenými čerty. Děti by si neměly zapomenout připravit krátkou básničku nebo písničku. Za odměnu je pak čeká čokoládová dobrota a bylinky od firmy HerbaFabrica.

 

Mikuláš v Manifestu

Manifesto Anděl

05.12. 19:00Beznazvu%2837%29.jpg

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!