Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Pouštět draky i bát se v noci v parku. Tvořit zvířátka z pečiva

doporučujeme | 29. 9. 2022

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

les-2016-uv.jpg


Čarodějný park

Děti od tří let čeká v Centrálním parku Pankrác podvečerní dobrodružství. Bezpečná trasa s úkoly a pohádkovými postavami bude plná zvířátek i ukrytých tajemství. Na akci si s sebou vezměte čelovku nebo baterku.

 

Čarodějný park 2022

DDM Hobby centrum 4

30.09. 19:00

Drakiáda, Den zdraví

V sobotu se v Písnici na fotbalovém hřišti chystá tradiční drakiáda a Den zdraví. Pro děti jsou připraveny dračí soutěže, malování na obličej, skákací hrad, tématické workshopy. Pro dospělé například měření stresové odolnosti, měření zraku nebo ukázka záchranářů.

 

Drakiáda, Den zdraví

Městská část Praha-Libuš

01.10. 14:00

drak2.jpg

Tradiční řemeslné dílny: Zvířátka z vizovického pečiva

Přijďte si do Národopisného muzea vyrobit zvířátko tradiční technikou. Naučíte se, jak těsto na vizovické pečivo udělat a postupně propracovávat, vytvoříte si základní zvířátka a seznámíte se s jejich magickou symbolikou.

 

Tradiční řemeslné dílny: Zvířátka z vizovického pečiva

Národní muzeum - Národopisné muzeum -…

01.10. 10:00

Zviratkazvizovickehopeciva.jpg

Lesem ke hvězdám

Lesem ke hvězdám je oblíbená večerní procházka pro děti plná zábavných úkolů. Dorazte na letošní třináctý ročník, v rámci kterého se bude prozkoumávat Měsíc. V prostoru startu bude připravený oheň, kde si bude možné opéci vlastního buřta ještě před tím, než se vydáte na trasu.

 

Lesem ke hvězdám

Ďáblický Háj

01.10. 17:30

les-2021-nakladovy-prostor.jpg

Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Sousedské moštování 2022

Spolek občanů a přátel Malé Strany

01.10. 14:30


 

Tradiční řemeslné dílny pro děti: Věnec z přírodních materiálů

Národní muzeum - Národopisné muzeum -…

01.10. 14:00


 

Posvícení u Doubravky

Praha 14 kulturní

01.10. 14:00


 

Noc vědců v Praze 2022

Noc vědců

30.09. 17:00


 

POHÁDKA O PEJSKOVI A KOČIČCE

NKP Vyšehrad

02.10. 15:00

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!