Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
leden

Všechno bude

KD Kyje

zpět na výpis akcí
 

Vydejte se na dobrodružnou cestu republikou s dvěma odvážnými kluky, kteří touží po svobodě.

Datum:23. 01. 19
Cena:50 Kč
Čas:19:00 - 20:30
Kategorie: kultura| zábava|

I v česku se dá natočit pořádná road movie. Režisér Olmu Omerzu získal za snímek Všechno bude cenu pro nejlepší režii na festivalu v Karlových Varech a my teď film promítneme v Biografu Kyje. Čtrnáctiletý Mára ukradne auto a s kamarádem Hedušem vyrazí za svobodou. Přidá se k nim mladá stopařka a skupina podnikne dobrodružnou cestu, která skončí až když Máru chytne policie. Režisér Olmo Omerzu natočil před třemi lety Rodinný film, který získal cenu na filmovém festivalu v Tokiu a odnesl si dvě ocenění z Cen české filmové kritiky. Teď filmař přichází s příběhem o svobodě, chlapeckém světě, fantazii i odvaze.

KD Kyje
Tel: 226 220 533
Šimanovská 47
Praha, 198 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: