Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

THE CHAMBER Escape Game Prague

Praha 1 – Nové Město, Petrské náměstí 1186/1, 11000

zpět na výpis
Tip
THE CHAMBER Escape Game Prague

Nejoblíbenější únikovky v Praze. Vysokorozpočtové zpracování, speciální efekty, špičkové technologie a nezapomenutelná filmová atmosféra.

Telefon:777779005
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Když na únikovku, tak do Chamberu! Otrlí hráči ocení dnež již legendární Dům Duchů, a ještě více jeho ještě brutálnější pokračování Dům Duchů 2: Poltergeist, které se hraje již striktně na revers. Pokud máte rádi drsnější atmosféru, ale nechcete se vyloženě bát, navštivte Útěk ze žaláře, který Vás přenese do temného středověku. A radši moc neprovokujte žalářníka. Pokud byste rádi rodinnější zábavu, určitě Vás nadchne Tajemství císaře, které se celé odehrává v autentickém podzemním prostoru ze 14. století, nebo nostalgická Tajemná Pracovna, kde na Vás dýchne elegance první republiky. Na hardcore hráče pak čeká jedna z nejnáročnějších her vůbec, Hackerovo Doupě. Zorientujete se v high-tech prostředí a zachráníte svět před nukleární katastrofou? 

The Chamber nejsou zámečky ve starém sklepě, ale imerzní a nákladný set design vytvořený filmaři. The Chamber není sudoku na linkovaném papíře, ale propracované out-of-the-box hádanky inspirované těmi nejlepšími dobrodružnými a mysteriozními filmy. A v neposlední řadě, The Chamber není znuděná obsluha, která Vás vpustí do místnosti, udělá si kafe a otevře Facebook, ale banda těch největších nadšenců do únikovek, kteří z Vás po celou hru nepustí oči. 

Na slevových serverech The Chamber nehledejte, protože z vysokých standardů se neslevuje. 

Petrské náměstí 1186/1
Praha 1 – Nové Město, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: