Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

THE CHAMBER Escape Game Prague

Praha 1 – Nové Město, Petrské náměstí 1186/1, 11000

zpět na výpis
Tip
THE CHAMBER Escape Game Prague

Nejoblíbenější únikovky v Praze. Vysokorozpočtové zpracování, speciální efekty, špičkové technologie a nezapomenutelná filmová atmosféra.

Telefon:777779005
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Studio The Chamber je světově uznávaným a oceněným tvůrcem únikových her a tzv. Real-life gaming konceptů.

Na nejpoužívanějším globálním cestovatelském portále Tripadvisor je naše pobočka na Petrském náměstí #1 v žebříčku “Fun and Games” v Praze. A nejen to, naše druhá pobočka na Andělu je ve stejném žebříčku #3. Jsme jedni z mála na světě (ne-li jediní), kdo mají hned dvě provozovny na špičce této lokální kategorie.

V roce 2019 jsme byli oceněni mezinárodní organizací TERPECA jako “Top Company” a zaujali pozici v žebříčku TOP 25 provozovatelů únikových her na světě. TERPECA je nezávislý, nekomerční žebříček založený na profesionálních hodnoceních od ověřených hráčů a novinářů z celého světa, především pak z USA a je suverénní autoritou v oboru real-life gamingu.

Naše hry se také pravidelně umisťují na špičkách žebříčků vytvářených respektovanými escape room blogy z celého světa, např. TheLogicEscapesMe.com, EscapeRoomers.de, Escape-maniac.com, Escapereview.co.uk a dalších.

 

“Když konečně odhalili co tajemné symboly znamenají, pootočili dle nich obrazem na stěně a v rohu se otevřel tajný průchod. Mihotající světlo louče rázem odhaluje úzkou chodbu vedoucí neznámo kam…”

Zní Vám to jako úryvek z dobrodružného filmu? Přesně takové zážitky nabízíme naživo.

V každé z našich her se v týmu 2-6 spoluhráčů ocitnete v tématických prostorách navržených filmovým architektem tak, aby vše působilo zcela autenticky a aby samotná přítomnost zde byla zážitkem. 

Tyto prostory jsou plné skrytých indicií, zvláštních předmětů a tajných dveří. Máte 60 minut na to, abyste pomocí svého důvtipu a týmové spolupráce odhalili vše co má být odhaleno, a přitom se posouvali dále v napínavém příběhu.

Naše hry totiž nejsou zdaleka jen o řešení hádanek, ale o komplexním audiovizuálním zážitku.

Petrské náměstí 1186/1
Praha 1 – Nové Město, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: