Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

THE CHAMBER Escape Game Prague

Praha 1 – Nové Město, Petrské náměstí 1186/1, 11000

zpět na výpis
Tip
THE CHAMBER Escape Game Prague

Nejoblíbenější únikovky v Praze. Vysokorozpočtové zpracování, speciální efekty, špičkové technologie a nezapomenutelná filmová atmosféra.

Telefon:777779005
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Když na únikovku, tak do Chamberu! Otrlí hráči ocení dnež již legendární Dům Duchů, a ještě více jeho ještě brutálnější pokračování Dům Duchů 2: Poltergeist, které se hraje již striktně na revers. Pokud máte rádi drsnější atmosféru, ale nechcete se vyloženě bát, navštivte Útěk ze žaláře, který Vás přenese do temného středověku. A radši moc neprovokujte žalářníka. Pokud byste rádi rodinnější zábavu, určitě Vás nadchne Tajemství císaře, které se celé odehrává v autentickém podzemním prostoru ze 14. století, nebo nostalgická Tajemná Pracovna, kde na Vás dýchne elegance první republiky. Na hardcore hráče pak čeká jedna z nejnáročnějších her vůbec, Hackerovo Doupě. Zorientujete se v high-tech prostředí a zachráníte svět před nukleární katastrofou? 

The Chamber nejsou zámečky ve starém sklepě, ale imerzní a nákladný set design vytvořený filmaři. The Chamber není sudoku na linkovaném papíře, ale propracované out-of-the-box hádanky inspirované těmi nejlepšími dobrodružnými a mysteriozními filmy. A v neposlední řadě, The Chamber není znuděná obsluha, která Vás vpustí do místnosti, udělá si kafe a otevře Facebook, ale banda těch největších nadšenců do únikovek, kteří z Vás po celou hru nepustí oči. 

Na slevových serverech The Chamber nehledejte, protože z vysokých standardů se neslevuje. 

Petrské náměstí 1186/1
Praha 1 – Nové Město, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: