Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Automobilová show, Letní Žižkovská noc i Tančírna

doporučujeme | 27. 6. 2014

Víme, kam vzít za výzo jedničkáře, trojkaře i propadlíky!


 

Páteční večer
V parcích, na ulici a v temném sklepení proběhne Letní Žižkovská noc. Kafe s těmi, co neváhají pro své okolí propotit tričko, si můžete dát na akci Hrnek s sebou!. V rytmu electro-swingu proplujete Tančírnou ve Stromovce. A Městskou knihovnu Po zavíračce během koncertů, workshopů a deskohraní poznáte v úplně jiném světle.

Sobota
Dramatičnost filmu a divadla i vzrušení z kaskadérských kousků objevíte na živé automobilové show Top Gear Live. Konec světa díky hře Válka s Mloky (na motivy Karla Čapka) i koncert Aquajazzu prožijete na Lodi Tajemství. Komentovanou cykloprojížďkuprohlídku Emauzského kláštera nabídne festival EnviroCity. A ve Šlechtovce si zadarmo poslechnete benefiční open air koncert Rock Againts Cancer.

[top2.jpg]
Foto: Top Gear Live

Neděle
Africkou kulturu můžete poznat na písečné pláži Žlutých lázní. Začátek první světové války si připomenete na happeningu Tak nám zabili Ferdinanda na piazettě Národního divadla. A do režisérského křesla se posadíte na workshopu Základy režie  díky radám dokumentaristy Víta Klusáka (Český sen).

Pro děti
Rodinný festival Áčkofest na Střeleckém ostrově nabídne aktivity pro děti (divadlo, malování), pro rodiče (koncerty, masáže) i pro všechny dohromady (dílny a soutěže). Na pirátské městečko, kde se střílí i šermuje, tančí a zpívá, se přemění Tvrz Hummer. 

acko.jpg
Foto: Áčkofest


NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:[ovladaci_prvky/mag.jpg]
5 letních blockbusterů, na které se netrpělivě těšíme
3 + 3 letní festivaly, pro které se vyplatí opustit Prahu
Vysvědčení: Hroši pro jedničkáře, bobovka pro trojkaře
Do kina: Letní rande s Keirou nebo Optimem? Je to na vás!Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


akce zítra


 

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!