Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Sezóna zahradních párty začíná! Zkuste Tančírnu ve Stromovce

advertorial | 26. 6. 2014

První letní tančírna na čerstvém vzduchu, zahalená světlem lampiónů a prvorepublikových kandelábrů se blíží. Kouzelnější už to být nemůže! Plujte v pátek Stromovkou v rytmech swingu a electro-swingu.

tanec2%281%29.jpg

Electro Swing Bohemia
 

Tančírnou z dílny Electro Swing Bohemia vás provede německé DJské duo The Carlson Two. Fešní dlouháni z Berlína se dali dohromady při jedné nekonečné party v roce 2008. Proslavili se zejména 6hodinovým Evolution Mixem mapujícím 80 let vývoje swingové hudby. The Carlson Two umně kombinují tradiční swingové melodie s hip-hopem, dubstepem a housem. A na čerstvém vzduchu jim to bude určitě hrát ještě líp než v klubech.

TheCalrsonTwo%28DE%29.jpg
The Carlson Two


Samozřejmě nesmí chybět ani hlavní pilíře Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django. Špičkoví performeři, precizní selektoři a zřejmě nejvyhledávanější swingoví a electro-swingoví DJs v našich končinách. Kromě českých a slovenských klubů hráli také v Německu, Rakousku, Polsku, Francii, USA, Mexiku a na Maltě. Každé jejich vystoupení je kombinací pečlivě vybraných tracků a nezměrného množství energie.

 

TANČÍRNA @ STROMOVKA

Electro Swing Bohemia

27.06. - 28.06.


 

Magické prostředí a skvělá hudba však nejsou jediné, co vás čeká. Úvod večera bude patřit hodinovému tanečnímu workshopu v podání Cream Swing. Zázemí stylové zahradní restaurace se postará o váš dokonalý komfort. Nabídne grilované pochoutky, přesladké palačinky, osvěžující domácí limonády a zmrzlinové potěšení.

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!