Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Na co do kina: Letní rande s Keirou nebo Optimem? Je to na vás!

doporučujeme | 26. 6. 2014

Zatímco v Chorvatsku se řeší problém s nízkou porodností, po Praze pochodují Transformers. Pokud tedy sami problém s porodností nemáte, můžete vzít děti na setkání s Optimem Primem.

Připravuje: Lucie Šimůnková

Kinozážitky týdne:

filmy/Untitled-7.jpg
Popcorn s colou: Transformers: Zánik
Akce: Pražské filmové léto

Letní kina: Love Song (Výletní kino Smíchov)


Aktuální premiéry: Transformers: Zánik, Knězovy děti

[filmy/oci1.jpg]


[filmy/filmari-klapka-logo.gif]V pořadí čtvrté pokračování sci-fi série o robotech, kteří se mění v auta (a naopak), snad ani nemohlo být uvedeno jindy než v létě. Transformers patří ke stálicím prázdninové nabídky již od roku 2007, ale první díl se Shiaou LaBeoufem a Megan Fox nikdy nepřekonali. Nestane se tak ani tentokrát, byť si přizvali na pomoc robodinosaury. V rámci premiéry však můžete roboty potkat v Praze – o víkendu například v Aquacentru Šutka.

[filmy/filmari-klapka-logo.gif]Druhou premiéru tohoto týdne jsme už mohli vidět v Karlových Varech i na Febiu. Svérázný chorvatsko-srbský příběh Knězovy děti o tom, jak se jeden duchovní rozhodl řešit problém s nízkou porodností, si vás určitě získá. Můžete tak letos klidně vynechat tradiční dovolenou na Jadranu. 

[filmy/filmari-klapka-logo.gif]Léto s sebou přináší nejen koupání v průzračně čistém moři, ale také skvělou letní náladu. Abyste si ji nezkazili při pohledu do peněženky, rozhodla se tři pražská kina připravit pro vás Pražské filmové léto. Aero, Oko a Světozor uvedou nejlepší filmy minulého roku za pouhých 40 korun. Za čtvrtinu ceny vstupenky do multiplexu si tak doplníte filmový přehled – tento týden o Waltera Mittyho a jeho tajemný svět. Rozhodně si ho nenechte ujít!

[filmy/filmari-klapka-logo.gif]A ještě pohled na to nejlepší, co nabízí letní kina. Byť na to pravé horké léto ještě čekáme, v Meetfactory na vás čeká Parná múza. Zatím o fous vede Tenkrát na Západě, takže pokud chcete vidět raději Nespoutaného Djanga, měli byste hlasovat. Výletní kino Smíchov pak v předpremiéře uvede očekávaný romantický film s Keirou Knightley a Markem "Hulkem" Ruffalem v hlavních rolích. Písničková komedie Love song bude rozhodně skvělou kulisou pro letní rande u vody.
 

Na hraně zítřka
Jak vycvičit draka 2
Hvězdy nám nepřályV minulém díle jste četli: 

filmy/b22331793824.jpg  filmy/LucieSimunkovaNEW.jpg

 

přehled článků

Máte hlad? Hledáte inspiraci do šatníku? Nebo chcete ulovit nové zážitky v metropoli? Mrkněte na 11 nováčků na pražské módní, oděvní i gastro scéně.

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!