Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Fešné oblečky, kulturní večírky, ústřice i dostihy

doporučujeme | 4. 4. 2014

Letošní velikonoční trhy rozsvítí barvy duhy. Jejich součástí bude i Mistrovství ČR v otevírání ústřic na Staromáku. 

[ybr4.jpg]
Foto: Ýbrkýbl

Páteční večer
Na módním bazaru Ýbrkýbl si nakupte fešné kousky (šanci máte i v sobotu), na warm upu Lunchmeat Festivalu v čele s Kanaďanem Sinjinem Hawkem si zapařte na beatové orgie, směsku jazzu, world music a vážné hudby si poslechněte díky festivalu Mladí Ladí Jazz v Akropoli a večer zakončete na kulturním večírku Restart the Art.

Sobota
Na sobotní 1/2Maraton ani kinomaraton seriálu Hra o trůny se už přihlásit nemůžete, zato na kulturní mejdan v MeetFactory Veřejný dům: Doba úpadku plný dechberoucích performancí, největší electro-swingovou párty v Roxy i rozlučku se zimou Winter Closing Party se v klidu dostanete.


Neděle
Doporučujeme navštívit několik skvělých míst v rámci hry pro malé i velké Pražské věže, okoukněte koně na prvním závodě dostihové sezóny ve Velké Chuchli, umění akrobatů a žonglérů si vychutnejte na Cirkopolis Festu a na anglický rock Blood Red Shoes to můžete rozjet v Lucerna Music Baru.

Pro děti
Kreativní hry, výtvarné dílny i divadlo bude pro děti připraveno na Detektivním odpoledni s komisařem Vrťapkou, minibeach a přehazovanou si s dospěláky zahrají na Junior lize na Ládví, svou zdatnost ukážou na otevíračce lanového parku a pohádky, hry, malování i zpívání si užijí na akci Baroko pro oko.

[konik.jpg]
Foto: Dostihy Velká Chuchle
 

NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:[ovladaci_prvky/mag.jpg]
Sedm nejlahodnějších akcí roku 2014
Majáles - revoluční zážitek už 30. dubna
5 nejlepších mejdanů, které byste v dubnu neměli minout
Na co do kina: Padouch, nebo hrdina? My jsme jedna rodina
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!