Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

5 nejlepších mejdanů, které byste v dubnu neměli minout

doporučujeme | 31. 3. 2014

Kamarádi, jaro je tady a kromě přírody začíná kvíst i hudební nabídka nejednoho pražskýho podniku. Tentokrát nesmíme minout hudební událost měsíce Lunchmeat i jeho warm upy, ale něco se najde i pro příznivce dalších božích hudebních žánrů…

Napsala: Mariana Kopecká

Untitled-2%281%29.jpg
 

%C4%8D%C3%ADsla/red-01.jpgOrion CD Noční vidění release party 
Groove Bar ve Voršilský je hodně příjemný místo, kam se na drink tu a tam dycky ráda schovám, a tak mám radost, že vám ho můžu představit ve spojení s legendou pražskýho hip hopu Miky Vorlem. Ten totiž vydává novou sólovku a nesmí u toho chybět ani BigBoss crew v čele s Vladimirem 518 nebo Jamesem Colem, ani vy!

 


%C4%8D%C3%ADsla/red-02.jpgLunchmeat Festival Warm Up, Sinjin Hawke & Nadus
V pořadí už druhej warm up Lunchmeat festivalu se žene do hipsterský Mekky Neone! Tentokrát nám přinese beatový orgie v podání montrealskýho rodáka Sinjin Hawkeho, kterýho doplní jeden z nejslibnějších producentů klubový scény v New Persey - Nadus. Support jim obstará třeba DJ Tuco nebo NobodyListen. 

 

Sinjin Hawke (CA/SP) & Nadus (US)

Lunchmeat studio

04.04. 21:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/red-03.jpgCzech Drumandbass Awards
Tak schválně – kdo je nejlepší drumíkovej DJ za minulej rok? A kde se loni na tuhle hudbu nejlíp pařilo? A co klipy – vzniklo něco, co stojí za řeč? …Nejen na tyhle otázky odpoví vyhlášení nezávislý ankety mapující d'n'b scénu, který se odehraje, ano správně, v žižkovskym Stormu. A když budete hlasovat, můžete se tam dostat zadarmo!


 

%C4%8D%C3%ADsla/red-04.jpgCut Copy
Australští Cut Copy se vrací do Česka a opět na nás nepochybně vychrlí pořádnou dávku elektroniky, ale i jemnější melodie a pořádně řezaný synthy. Před nima se nás bude snažit roztancovat naděje českýho synth-popu, alternativní projekt Deaths. Nejedno srdíčko indíčkovýho fanouška zaplesá!

 

Cut Copy (AUS)

Lucerna Music Bar

21.04. 20:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/red-05.jpgLunchmeat Festival 
Jupíííí, nejvíc nejlepší festival elektroniky Lunchmeat je zase tady! Tentokrát už popátý a stejně jako loni v holešovickym Studiu Hrdinů. Kompletní line-up si zatím LNCHMT crew nechává pro sebe, ale první vlaštovky už sou na papíře. Takže těšit se můžete třeba na beatovýho mága Eviana Christa, nebo na jeden z největších grimovejch objevů loňska MssingNo. Tohle bude boží!

 

Veletržní palác, den 1.

Lunchmeat studio

24.04. 20:00

 
 

Veletržní palác, den 2.

Lunchmeat studio

25.04. 20:00


[MarianaKopecka%281%29.jpg]

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!