Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend plný konopí, šampaňského a svatomartinského právě začíná!

doporučujeme | 9. 11. 2013

V pátek vyrazte do Trafačky na swingovou tančírnu, do Incheba Areny na britské duo Hurts nebo na večer plný módy a architektury Shape & Vision 03 do NoDu!

V sobotu si užijte Divokou Hadrárnu v Divokých Matkách, charitativní multižánrový festival Pozdní sběr v Rock Café, klubovou noc Spotlight  v Roxy nebo světové kouzelníky The Illusionists v O2 areně.

Víkend pak zakončete na Dni poezie nebo na kurzu veganské kuchyně!

[mezipatra%282%29.jpg]
Mezipatra


Pokud vás konopí, šampaňské ani svatomartinské nevábí:
Cross, LMB, MeetFactory a Roxy: Koho ve svých klubech nechtějí
Velký přehled nových pražských podniků
Na co do kina: Germáni versus Husité

 


Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

Vaše CityBee!
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!