Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Marilyn, W. P. Photo i Designblok naposledy! Nebo burger?

kultura | 11. 10. 2013

O víkendu máte poslední šanci vidět Marilyn Monroe, Word Press Photo  a Designblok.burger.jpg


 

Po celý víkend se můžete vydat na zimní radovánky na Après Ski, festival současného umění 4 + 4 dny v pohybu, navštívit Pop-up shop módy a šperků nebo si vychutnat Burgerfest na Míráku.

Páteční večer patří párty. Electro swing  si zatančete v Café Nona, osmihodinovou hudební pouť Wonderland Night  podstupte v SaSaZu a na koncert průkopnické kapely Pixies  se vydejte do Lucerny.

Sobotní den začněte kuličkovým turnajem, užijte si poslední akci (tentokrát výtvarnou, designovou a filmovou) Nábřeží žije  a večer pak vyrazte na finské rockery HIM.

Víkend zakončete Pohádkovou nedělí  na Chvalském zámku, drakiádou na Dobešce  nebo lososovými závitky, tuňákovým tataki a nigiri sushi na Doteku Asie.

 
 

 


 

Nevybrali jste si? Podívejte se na zbytek akcí!

 

[ovladaci_prvky/AKCEDNES.jpg]
[ovladaci_prvky/AKCEOVIKENDU.jpg]
 
 
 

Přečtete si, co se děje v Praze kolem vás.

 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!