Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Pivo nebo víno, to je, oč tu běží

kultura | 27. 9. 2013

Je čas rozhodnutí: jste pivaři  nebo vinaři?

Beek.jpg
 

Až si v pátek nakoupíte med na Jiřáku, vyběhnete na Žižkovský vysílač  a vychutnáte si multimediální festival Proudy, ponořte se do světa elektroniky s malajským producentem Flicou  nebo do světa vědy díky Noci vědců.

Na Mistrovství ČR ve skateboardingu  uvidíte nejlepší triky, na Adidas Outdoor Prague  si vyzkoušíte ledovou lezeckou stěnu i další sporty a uzavřít Vltavu můžete na akci Přes tři jezy. V Holešovicích se budou slavit 5. narozeniny Doxu, tančit před Crossem  i na mega party Trancefusion.

V neděli v Praze vystoupí kytarový alchymista Steve Vai  i brilantní britský houslista Daniel Hope  a večer se pak v Lucerna Music Baru dozvíte, kdo je nejlepším česko-slovenským DJ.

[newsletter/banner.gif]

Pokud si radši čtete, než na stěnu lezete a řeky sjíždíte:
Nejhezčí výhled na Prahu je z D1, říká Vladimír 518
Espresso bary konečně dorazily na českou kávovou scénu!
Na co do kina? Zapomeňte na Afflecka, jděte na Felliniho

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!