Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Koloběžky, Harry Potter i Tlapková patrola

doporučujeme | 28. 9. 2023

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

Koloběžka DEN

V sobotu se ve stínu Stromovky na svých strojích utkají koloběžkoví nadšenci všech věkových kategorií. A pokud koloběžku nemáte a rádi byste si jízdu na ní vyzkoušeli, tak je pro vás připravena půjčovna koloběžek Yedoo zdarma.

 

Koloběžka DEN 2023

Výstaviště Praha

30.09. 10:00Výlet do Bradavic

Všem fanouškům Harryho Pottera se ve Westfield Chodov otevírá svět kouzel! Prohlédnou si stylizovanou repliku vlaku Bradavický expres, projdou Hagridovou chatrčí a vyzkouší si slavný famfrpál.

 

Vydejte se do Bradavic

Westfield Chodov

25.09. - 22.10.

Tlapková patrola ve velkofilmu

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! O tyto superschopnosti se je však pokusí připravit zlý starosta Humdinger a šílená vědkyně Victorie Vande. Jak to dopadne?

 

Tlapková patrola ve velkofilmu - filmová premiéra

CityBee podporuje

28.09. - 01.10.

Pátrací hra v Anežském klášteře

Zajděte se s dětmi podívat do Anežského kláštera, první gotické stavby v Praze. Skrze samoobslužné pracovní listy objevíte nejedno krásné zákoutí a dozvíte se různé zajímavosti týkající se středověkého stavitelství. V otevřeném ateliéru na vás bude čekat jednoduchá výtvarná aktivita. 

 

Gotice na stopě / pátrací hra

Klášter sv. Anežky české

30.09. 10:00

Další tipy, kam o víkendu s dětmi

 

Škatulení

Ponec - divadlo pro tanec

01.10. 16:00 

HrasCon - herna deskovek

DDM HMP - Karlínské Spektrum

30.09. 13:00


 

Finále Českého skokové poháru – Velká cena Prahy

Chuchle Arena Praha

27.09. - 01.10.

Nevybrali jste si?
Podívejte se na další pražské podniky, kam o víkendu zajít s dětmi

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!