Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam o víkendu s dětmi: Za morčátky, na labutě, do světa lega i bublin

doporučujeme | 11. 8. 2022

O víkendu vyrazte za zábavou společně s dětmi. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne. Článek pravidelně každý týden aktualizujeme (vždy nejpozději ve čtvrtek večer).

P.S. Chcete více tipů na sobotu či na neděli? Najdete je ZDE. Pokud chcete tipy na akce pro rodiny s dětmi dostávat zadarmo do mailu, stačí se zaregistrovat.

dsc-1248www-frantisekortmann-eu-jpg-1554905213.jpg


21. speciální výstava morčat

V Toulcově dvoře o víkendu proběhne výstava morčat. Součástí bude také chovatelská poradna a morčátko si tu budete moci i koupit. Nachystáno je i tvoření a soutěže pro děti.

 

 Mariánská pouť

Svezete se na labutích, uvidíte první lahvové divadlo v Čechách, nakoupíte na jarmarku a chybět nebudou ani koncerty nebo mše. Stačí, když o víkendu dorazíte do Černošic na pouť.

 

Mariánská pouť 2022

Město Černošice

13.08. - 14.08.

dsc1804w.jpg

Lego workshop a dětská diskotéka

Lego je jedna z nejlepších hraček na světě. Přijďte si na Plechárnu pohrát s touto stavebnicí a postavit třeba hrad. Odpoledne děti čeká diskotéka.

 

Lego workshop a dětská diskotéka

Plechárna

13.08. 13:00

 

 

Václav Strasser – Duhové bubliny

Nechte se vtáhnout do pomíjivého a křehkého světa barev a třpytu mýdlových bublin v nejrůznějších velikostech a obměnách. Po představení bude k dispozici bublinová dílnička, ve které si děti samy vyzkouší něco z toho, co viděly v představení.

 

Václav Strasser – Duhové bubliny

Letní Letná

14.08. 14:00

dsc-0436www-frantisekortmann-eu-jpg-1554905247.jfif

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!