Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nově otevřeno: Nanukový obchod, letní Azyl78, Opravárna či koloniální Vietnam

doporučujeme | 16. 6. 2021

Konečně jsou znovu otevřené i galerie, kina, zahrady zoologické, botanické i zahrádky pivní a hospodské. A navíc se – světe div se – i v této těžké době otevřelo i několik nových podniků. Poradíme vám, kam zajít na autentickou Bún chả, kde si koupit designovou tužku a papír, kde zahnat kulturní hlad a kam pro luxusní nanuk. Tady je 11 nově otevřených podniků, které byste v Praze neměli minout.

clanky7/nove-podniky-velka.jpg

Na oblíbené Bún chả nebo Phở zajděte do zbrusu nové autentické vietnamské restaurace Old Hanoi, kterou najdete v těsné blízkosti OC Nový Smíchov.

Všechny podniky v 1 mapě

NOVÉ MĚSTO

 

Nanuky Lunar

První ryze nanukový obchod v České republice, plný nanuků LUNAR. Ručně vyráběné...

STARÉ MĚSTO

 

Pelikán

Atmosféra prostoru se slavnou historií nabízející moderní soudobou gastronomii....

​ 

SMÍCHOV

 

Old Hanoi

Old Hanoi se specializuje na autentické vietnamské klasiky i na moderní vietnamský...

​ 

Nevíte, kde stylově zahnat hlad po kultuře? Navštivte obří stan Azyl78 na Výstavišti a vybírejte z lákavě vypadajícího letního kulturního programu.

DEJVICE

 

Crème de la Crème - Dejvice

Nová zmrzlinárna Crème de la Crème Prague....


 

PURO Gelato - Dejvice

Naše gelato je takové, jaké má být! Plné mléka a smetany. Denně čerstvé. Bez...

MALÁ STRANA

Papírenský sortiment nově nakoupíte v papírnictví Na Kampě.

VRŠOVICE

 

Vzlet

Kulturní palác Prahy - divadlo Vosto5, barokní orchestr Collegium 1704 a vršovické...

HOLEŠOVICE

 

PRU58

Asijská kuchyně v nejvyšší kvalitě. Štěpán Návrat si dal záležet a vdechl podniku...

Nevíte, jestli byste si dali raději křupavou francouzskou bagetu nebo pikantní asijskou kuchyni? Zajděte do PRU58 na Bahn-mi, které představuje to nejlepší z Vietnamu a Francie v jednom.

KARLÍN

 

Kro Kitchen Sokolovská

Nejlepší grilovaná kuřata, signature drinky, parádní veliká zahrádka nebo degustační...

MICHLE

 

Opravárna

Opravárna je největší síť hobby opravářů a odborných servisů v Česku. Zákazník...

BRANÍK

 

Autokino Ledárny

Neobyčejné autokino - zasytíme nejen váš hlad po kultuře, ale i ten fyzický. Ano,...

MeetFactory se na léto přestěhuje přes koleje. V prostoru bývalého Lihovaru, jehož zbytky půjdou v srpnu definitivně k zemi, bude letní kino, divadlo nebo bar. Tady najdete program.

NA CO SE TĚŠIT

Nové Manifesto vyroste na nároží mezi Andělem a Na Knížecí. Těšit se můžete nejen na gastro zážitky, andělské Manifesto navíc nabídne i vlastní zeleninu vypěstovanou dle principů udržitelnosti.

Je vám tento výčet podniků málo? A co třeba útulná vinárna, pekařství a papírnictví v jednom nebo karibský rumový bar?  Mrkněte na podniky, které otevřely v uplynulých měsících.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!