Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

PRU58

Praha, Tusarova 58, 17000

zpět na výpis
Tip
     
PRU58

Asijská kuchyně v nejvyšší kvalitě. Štěpán Návrat si dal záležet a vdechl podniku neuvěřitelnou duši.

Telefon:606 980 612
Kategorie: gastro|restaurace

Nevšední asijská kuchyně s důrazem na respekt k přírodě v hlavní roli se Štěpánem Návratem a Sofií Smith.

Asijská kuchyně v nejvyšší kvalitě. Štěpán Návrat si dal záležet a vdechl podniku neuvěřitelnou duši. Cool restaurace s interiérem, který bere dech.

Restauraci najdete hned vedle Armády spásy. Kontrast, který však každého hosta přivede zpět na zem. Menu je zaměřeno na sezónní proměnlivost a lokální ingredience. Nechybí trhané hovězí, ale i celá řada chodů s dominující zelenínou.

PRU58 má otevřeno vždy od úterý do soboty ve dvou blocích a to 11:30 – 15:00 a 17:00 – 22:30.

„V poledne hosty čeká LUNCH MENU, které je složené ze sedmi pokrmů a mění se každý týden dle dostupnosti surovin, vždy ve stylu asijského street food. Hosté se mohou těšit například na Singaporian Penaut Noodles provoněné kurkumou, Ramen Miso Udon neboli plnohodnotnou polévku, Bangkok Pulled Beef, jenž díky kouřové omáčce omámí chuťové pohárky dokonale, Bun Bo Nam Bo La Lot salát způsobující závislost, tradiční Maki set s lososem, tuňákem a avokádem, Samoky Salmon Roll jež díky flambovanému lososu získává nové rozměry a absolutně zážitkové Rainbow Roll. Během obědů je možné degustační menu od dvou osob a čtyř chodů z cela separátní nabídky. Když se přesuneme k večernímu servisu na A La Carte Menu je Hovězí vývar, Bůček, Krevetové hranolky, Kvašák, Ředkev, Gua Bao, Kanom Jeeb, Chřest a Větrník,“ odkrývá taje restaurace PRU58 majitel a executive chef v jedné osobě Štěpán Návrat.

Tusarova 58
Praha, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: