Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

PURO Gelato - Dejvice

Praha 6, Vítězné nám. 3, 16000

zpět na výpis
 
PURO Gelato - Dejvice

Naše gelato je takové, jaké má být! Plné mléka a smetany. Denně čerstvé. Bez konzervantů, umělých barviv a přísad.

Telefon:778 977 791
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky

Puro znamená v italštině čistý a tímto slovem se řídíme! Vytváříme čistě přírodní produkt, který vychází z původního řemeslného způsobu výroby. Využíváme rozmanité chutě, které nám příroda nabízí, bez použití chemických přísad. Důležitá je pro nás kvalita! Pečlivě vybíráme nejlepší ingredience, ručně je mícháme a dohlížíme na proces výroby od začátku až do konce. Mnoho času a lásky věnujeme vývoji receptů, aby naše gelato bylo dokonalé. Pravé gelato musí být krémové, ne příliš studené, s intenzivní nezapomenutelnou chutí. Chutí, na kterou se těžce zapomíná.
Gelato vyrábíme denně čerstvé. Naše gelaterie je otevřená stejně jako my. Rádi vám vysvětlíme proces a jedinečnost naší výroby. Zažijete s námi krásný pocit, kdy z mléka, cukru a ještě několika čistě přírodních ingrediencí vzniká pravé italské gelato.
Naše gelato si můžete nyní vychutnat i v Dejvicích.

 

Letní sezona 1.5. - 30.9.

Po - Pá 8:00 - 21:00

So - Ne 11:00 - 20:00

 

Zimní sezona 1.10.-30.4.

Po - Ne 11:00 - 19:00

 

Vítězné nám. 3
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: