Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
listopadu

Přednáška - Expedice Peru 2019

Rock Café

zpět na výpis akcí
 

Chtěli bychom Vás pozvat na povídání a promítání fotek z našeho letního dobrodružství na Expedici Peru 2019.

Datum:12. 11. 19
Cena:99 Kč
Čas:19:30 - 21:30
Kategorie: kultura|ostatní, zábava| poznání| fauna a flora, cestování lifestyle|

Řeč bude o výstupech a lezení v pohoří Cordillera Blanca, Andy. Vrcholy: Huascarán 6768 m.n.m, Tocllaraju 6034 m.n.m, Pisco 5765 m.n.m, Urus 5495 m.n.m. Ukážeme Vám další krásné místa, které Peru nabízí. Např. Machu Piccu, Vinicunca 5200 m.n.m, Red Valey a další. Jako každé dobrodružství i naše výprava byla spojena s nespočetným množstvím zážitků, o kterých se s Vámi chceme podělit! Radost to nebyla jen pro nás, ale i pro několik dalších. V podobě charitativního daru v rámci projektu Srdcaři na cestách a nebo obdržení pohlednice s originálním přáním.

Přednáší: LUKÁŠ PÁTEK a TOMÁŠ JAVORSKÝ

Dozvíte se, jak jsme se připravovali na expedici, balili, zařizovali vybavení, sháněli sponzory a samozřejmě jak probíhala samotná expedice.

Rock Café
Tel: 224933947
Národní 20
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: