Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
prosince

Dyzajnmarket

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

Prodejní výstava autorské tvorby. 14. a 15. prosince se potkáme na Výstavišti Praha a představíme vám cca 250 dyzajnérů.

Začátek:14. 12. 19
Konec:15. 12. 19
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: kultura|design, zábava| lifestyle| Beauty pro děti|

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti. Prohlížet i nakupovat můžete spousty originálních dárků, šperků, doplňků, kabelek a batohů, porcelánu, dekorací, oblečení, hraček nebo papírenského zboží.

Akce se účastní převážně lokální tvůrci z Čech a Moravy, ale také ze Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rumunska nebo Ukrajiny.
Pokaždé se děje něco nového a originálního. Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival  či charitativně nápomocné projekty.

Vstup je zdarma a bez bariér.

Oba dva dny se akce koná 10:00-19:00.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Doporučujeme vyzkoušet: