Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
prosince

Dyzajnmarket

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí

Prodejní výstava autorské tvorby. 14. a 15. prosince se potkáme na Výstavišti Praha a představíme vám cca 250 dyzajnérů.

Začátek:14. 12. 19
Konec:15. 12. 19
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: kultura|design, zábava| lifestyle| Beauty pro děti|

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti. Prohlížet i nakupovat můžete spousty originálních dárků, šperků, doplňků, kabelek a batohů, porcelánu, dekorací, oblečení, hraček nebo papírenského zboží.

Akce se účastní převážně lokální tvůrci z Čech a Moravy, ale také ze Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rumunska nebo Ukrajiny.
Pokaždé se děje něco nového a originálního. Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival  či charitativně nápomocné projekty.

Vstup je zdarma a bez bariér.

Oba dva dny se akce koná 10:00-19:00.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: