Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
březen

Cesta tří sociálně prospěšných projektů od myšlenky ...

Kampus Hybernská

zpět na výpis akcí
 

Tři různé projekty. Tři různé příběhy. A přesto mají něco společného! Jsou sociální a všechny se vydaly v určitém bodě nekonvenční cestou

Datum:27. 03. 19
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 20:00
Kategorie: kultura| hudba poznání|ostatní, lifestyle|

Je taková cesta dlouhá a klikatá? Přijďte to společně s námi zjistit a inspirovat se vyprávěním, jak proměnit myšlenku ve fungující podnik s přidanou hodnotou pro společnost. A to i přestože za zády nemáte movitého investora a doma několik nerozbitých prasátek.
____________________
Průvodci nám budou:

Melogee - sdílený hudební prostor snažící se o budování komunity hráčů na různé hudební nástroje všech úrovní pokročilosti. Zakladatelka Verča nám mimo jiné poví o účasti v Social Impact Award 2018, kde se Melogee stalo jedním z vítězných projektů.

prostor39 - dříve prázdný dům na Žižkově, dnes multifunkční prostor s coworkingovou kavárnou, fotostudiem a ateliéry. Zakladatelé projektu Maty a Radek s námi budou kromě své cesty sdílet i zkušenosti s kampaní na HitHitu.

Sociální bistro Střecha - bistro, které zaměstnává lidi po výkonu trestu a/nebo se zkušeností s bezdomovectvím. Členka Layla nám kromě jiného přiblíží také fungování podniku založené na kolektivním rozhodování a principu rovnosti.

Dorazte do Studentského domu v Kampusu Hybernská. Těšíme se!

Kampus Hybernská
Tel:
Hybernská 4
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: