Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
června

24 hodin pro Kuře a Cars&Stories

OC Letňany

zpět na výpis akcí
 

Akce pro všechny fanoušky aut. Děti si budou moci vyzkoušet, jak se staví plastikové modely, zajezdit si s RC modely aut...

Začátek:22. 06. 19
Konec:23. 06. 19
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 17:00
Kategorie: zábava| poznání| pro děti|

Místem konání bude areál Obchodního centra Letňany, kam se sjedou upravená auta, supersporty, elektromobily, a vedle toho bude připravený zajímavý doprovodný program. Sraz upravených aut Escape6 Meet 2019 představí více než 200 špičkových exponátů, jejichž majitelé budou soutěžit o hodnotné ceny v několika kategoriích.

Na připraveném pódiu s velkoplošnou obrazovkou budou po celý den k vidění videa ze světa tuningu, diskuze s majiteli aut, a návštěvníci se dozví i praktické rady o tom, jak automobily správně upravovat.

Představí se také projekt Tuning bezpečně!, který má za svůj cíl informovat veřejnost v čele s fanoušky tuningu o problematice legislativy, technických řešení a bezpečném tuningu.

Ve stejném čase se bude konat ve vnitřních prostorách obchodního centra již tradiční závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. V něm se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti. Můžete je podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné.

Děti si budou moci vyzkoušet jak se staví plastikové modely, zajezdit si s RC modely aut a zemědělské techniky, Siku World, šlapací traktory a čeká je také celá řada dalších atrakcí. Váš případný příspěvek bude určen na podporu projektu Pomozte dětem.

Těšíme se na vaší návštěvu,

Vaše OC Letňany.

OC Letňany
Tel: +420 221 742 400
Veselská 663
Praha 9, 198 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: