Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

14
ledna

Online jóga s Marií Hledíkovou

Yoga Karlín

zpět na výpis akcí
 

Jógová praxe na téma fluidum ledna obsáhne jógové ásany a pohyb pro zdraví fasciálního systému, močového měchýře, ledvin, ...

Datum:14. 01. 21
Cena:99 Kč
Čas:18:00 - 19:00
Kategorie: sport|relaxace, jóga, lifestyle| Relax

Leden je spojován s elementem vody (ápas/džala), která reflektuje psychický stav jedince do hloubky podvědomí.
Lekce se bude dotýkat principů zdravého pohybu a současně intuitivního hýbání celého těla, tedy nejen hrubohmotného (fyzického), ale i jemnějšího, jako je dech a mysl. Skrze fluidní sekvence se dostaneme k vnímání příjemného versus nepříjemného. Dotkneme se tématu pohybu v různém významu, polarity a duality dechu a ásan, zjistíme, že bez pevných základů není pohyb možný.
Lekce povede k uvolnění a rozšíření vnitřního prostoru, prohloubí dechový vzorec a dovolí zbavit se stresových nánosů. Skrze vodní element, který se na těle váže k emoční části mozku, se dostaneme k našemu mentálního stavu, můžeme nahlédnout potlačené emoce a zkusit je skrze pohyb a dech pustit.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Doporučujeme vyzkoušet: