Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
listopadu

Konference Age-friendly city: Město přátelské seniorům

CAMP – Centrum architektury a městského plánování

zpět na výpis akcí
 

Jak vytvářet města přátelská každému věku”

Datum:29. 11. 19
Cena:Zdarma
Čas:09:30 - 15:00
Kategorie: poznání|po praze

Zveme Vás na mezinárodní konferenci “Age-friendly city: Jak vytvářet města přátelská každému věku”, která se uskuteční v pátek 29. listopadu 2019 od 09:30 do 14:00 hod. v Centru architektury a městského plánování (CAMP), Institut plánování a rozvoje Prahy - IPR. Konference se zaměří na vývoj a využití konceptu “přátelskosti města” v jednotlivých doménách, například ve veřejném prostoru, bydlení, participaci a inkluzi, dlouhodobé péči, mobilitě a dalších.

Na konferenci vystoupí emeritní profesor Malcolm Payne, Metropolitní univerzita v Manchesteru, sociolog Ivan Gabal, dr. Srdan Matic, zástupce Světové zdravotnické organizace (WHO) v ČR, socioložka Lucie Vidovićová, Fakulta sociálních studií MU a VÚPSV, v.v.i., architektka Pavla Melková, Fakulta architektury ČVUT, Petr Svec, ředitel Národní sítě zdravých měst ČR a další.

CAMP – Centrum archi...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 51
Praha 2, 12800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: