Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
listopadu

Konference Age-friendly city: Město přátelské seniorům

CAMP – Centrum architektury a městského plánování

zpět na výpis akcí
 

Jak vytvářet města přátelská každému věku”

Datum:29. 11. 19
Cena:Zdarma
Čas:09:30 - 15:00
Kategorie: poznání|po praze

Zveme Vás na mezinárodní konferenci “Age-friendly city: Jak vytvářet města přátelská každému věku”, která se uskuteční v pátek 29. listopadu 2019 od 09:30 do 14:00 hod. v Centru architektury a městského plánování (CAMP), Institut plánování a rozvoje Prahy - IPR. Konference se zaměří na vývoj a využití konceptu “přátelskosti města” v jednotlivých doménách, například ve veřejném prostoru, bydlení, participaci a inkluzi, dlouhodobé péči, mobilitě a dalších.

Na konferenci vystoupí emeritní profesor Malcolm Payne, Metropolitní univerzita v Manchesteru, sociolog Ivan Gabal, dr. Srdan Matic, zástupce Světové zdravotnické organizace (WHO) v ČR, socioložka Lucie Vidovićová, Fakulta sociálních studií MU a VÚPSV, v.v.i., architektka Pavla Melková, Fakulta architektury ČVUT, Petr Svec, ředitel Národní sítě zdravých měst ČR a další.

CAMP – Centrum archi...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 51
Praha 2, 12800
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, na dvoře, v prostorách bývalého Lihovaru, v centru metropole i dál od řeky... Tam všude a na mnoha dalších místech v Praze se letos promítají filmy pod širým nebem.

Doporučujeme vyzkoušet: