Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
listopadu

Noc na Jaderce

SU FJFI

zpět na výpis akcí
 

Přijďte se pobavit i něco zajímavého dozvědět.

Datum:15. 11. 16
Čas:19:00 - 23:59
Kategorie: poznání|ostatní

Noc na Jaderce je večerní kulturně-vzdělávací akce pořádaná Studentskou unií při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT, z.s. pro studenty a zaměstnance fakulty, jejich přátele, známé a v neposlední řadě také pro širokou veřejnost a firmy spolupracující s fakultou. Akce je to poměrně mladičká, letos se bude konat její teprve třetí ročník.

Jelikož jsme fakulta vědecká, nebudou na Noci na Jaderce chybět populárně-naučné přednášky výnamných vědeckých osobností, studentů a pracovníků fakulty. Po prostorách školy jsou pak umístěny různé zábavné experimenty. V prostorách studovny se pak po celý večer odehrávají koncerty menších, povětšinou studentských kapel nebo vysoupení DJs Lettz&Filioz.

Ač se tedy může zdát, že se jedná o akci spíše pro ty pohybující se v oblasti přírodních věd, není to pravda. Rádi bychom touto akcí ukázali, jak lidem z fakulty, tak i těm mimo ni, že naše škola není jen o učení, ale dá se na ní užít i mnoho zábavy. Dokážeme zajímavou a neotřelou formou oslovit nejen studenta či pracovníka v oboru, ale i ty, kteří toho třeba o vědě ani moc nevědí. 
Samozřejmě je naším hlavním cílem, aby se všichni účastníci dobře pobavili, strávili příjemný večer se svými známými, spolužáky, kolegy a mnohé se dozvěděli.

SU FJFI
Tel: 224 358 318
Břehová 7
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Doporučujeme vyzkoušet: