Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Projekt 2in2out spojuje tvorbu a osobnosti čtyř mladých hudebníků pražské jazzové scény. 

Datum:01. 07. 20
Cena:250 Kč
Čas:19:00 - 22:00
Kategorie: kultura|koncerty

Projekt 2in2out spojuje tvorbu a osobnosti čtyř mladých hudebníků pražské jazzové scény. Zakladateli kvartetu jsou saxofonistka Nela Dusová a kytarista Jan Lacina, jejichž skladby jsou jádrem repertoáru. Od roku 2018 působí v sestavě také kontrabasistka Klára Pudláková a bubeník Antonín Jína. Hudba 2in2out je specifická spojením tradice s moderními směry a také experimentem, jež poskytuje prostor k volné improvizaci a zaručuje tak jedinečnost každého koncertu. Nabízí i porovnání mužského a ženského pohledu na jazz a jejich souznění. Kvarteto bylo v roce 2018 vybráno do finále soutěže Krokus Jazz Festiwal (PL) a v roce 2019 zvítězilo v české kategorii Jazz Fruit. 

U Staré paní Jazz & ...
Tel:
Michalská 9
Praha 1 Staré město, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: