Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Petanque, SAPA a velká spousta mejdanů

doporučujeme | 8. 8. 2014

Workshopy, krasojízdy velocipedistů a hlavně swing přinese Tančírna pod širákem v Tiskárně na Vzduchu!

[sw.jpg]
Electro Swing Bohemia

Páteční večer
Only Open Air Festival nabídne 12 hodin taneční hudby světových DJs v čele s Calvinem Harrisem. Na Radlické nás na Open party  nového časopisu čeká hudba, fashion show, poledance, speciální drinky i alegorické vozy. Další akce v rytmu swingu se rozjede ve Šlechtovce v podání Universal Swing Brothers. A jako v Buenos Aires si budete připadat na Milonze - tančírně argentinského tanga na lodi Tajemství.

Sobota
Od soboty si můžete (přes den zadarmo) zahrát Petanque u metra na Andělu. Na závod skateboardistů a BMX, Fashion Street Market, Vladimír 518 workshop a hlavně na spoustu muziky se těšte na celodenním Cross Street Open Airu. Umělecká skupina UMSKUP zahrne Náplavku před Bajkazylem divadlem i koncertem. Večer se pak stavte v Aeru na Beach Party nebo v Café Neustadt na Medicine Party v čele s DJ Kožbou.

[hlhlhlh.jpg]
Česi mají koule

Neděle
Hned několik kapel rozparádí Náplavku na koncertu proti xenofobii a rasismu. Jak chutná jídlo bez masa i vajíček zjistíte na Veganském pikniku. Kouzlo daleké Asie objevíte na výpravě do SAPY. A ze starých krámů vytvoříte nové kousky na Recykloworkshopu na (A)void Floating Gallery.

Pro děti
Prcky určitě potěší projížďka Křivoklátským expresem s parní lokomotivou nebo sovětskou soupravou metra 81-71. Zabaví se také na pravém bibláckém mejdanu mezi starými autobusy a tramvajemi s názvem Den v pohybu nebo na Dětské neděli s novou pohádkou Tři bratři na Andělu.

[soupa.jpg]
Dopravní podnik


[ovladaci_prvky/mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Velký průvodce letní Prahou... zahrádky, koupaliště i letňáky
Víme, kde vám za grilování místo masa nasolí pokutu
Pět ultramejdanů, kde důstojně zakončíte pražský léto
CityBee průzkum: Nejzábavnější jsou Staré Město, Anděl a Dejvice
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!

 

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!