Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Noc kostelů, Raw Fest a Korso Krymská

doporučujeme | 23. 5. 2014

Prošmejdit kostelní sakristie, starobylé krypty a klášterní zahrady nebo si zahrát na varhany můžete na páteční Noci kostelů!

[Untitled-1.jpg]
Noc kostelů

Po celý víkend
Na delikatesách od profesionálů z pražských i regionálních restaurací si pochutnáte na Prague Food Festivalu. Výjimečné stand-up komedie, kabarety i nenahraditelné klauniády najdete na Prague Fringe Festivalu. A nejlepším světovým beachvolejbalistkám můžete zafandit na Turnaji na Štvanici

Páteční večer
Víkend zahajte na hudebním festivalu Žižkovská smršť na Parukářce (pokračuje i v sobotu). Rytmy temperamentního Balkánu rozezní Basement bar díky tancovačce Balkan Bashavel a špičky české housové scény rozvlní Roxy na Just Music. A pokud se vám líbil Golem Štvanice, vydejte se na podobný site-specific projekt Soudný den.

Sobota
Vršovický bulvár rozproudí pouliční sousedský festival Korso Krymská. Na Vltavě okolo Střelečáku se budou prohánět Dračí lodě a o pár kilometrů dál si na Free Fest Troja poslechněte africkou world music, electro jazz a funk. "Živé jídlo" pak můžete ochutnat na Raw Festu v Běchovicích. 

[draci%281%29.jpg]
Dračí loďe na Vltavě (foto: Rotary Dragon Boat Charity Challenge)

Neděle
Do světa romské kultury vás zasvětí na festivalu Khamoro. Promítací kabinu si můžete prohlédnout v Bio Oku. A pokud stojíte o šaty, které nepotkáte cestou do práce pětkrát, vydejte se na Minty finty blešák do Containallu. 

Pro děti
Děcka můžete vzít na festival filmů pro děti a o dětech Malé oči nebo na akci plnou sportu, kulinářství i umění Ratolest Fest. Do víru balkánských rytmů a tradičních dobrot celou rodinu zatáhne Ulitafest. Aktivity na prázdniny či další školní rok si prcci najdou na Bambirádě

vcelka.jpgTIP CityBee: Kam z Prahy
V sobotu se koná první díl seriálu Běžíme na hrad, jehož je CityBee partnerem. Tentokrát se poběží kousek od Prahy na Točník, je připraven program pro celé rodiny a v ceně běhu je i prohlídka hradu. Prostě pohodový a zároveň aktivní plán na sobotu.

[tocnicek%281%29.jpg]
Hrad Točník a okolí (foto: Točník)


NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:[ovladaci_prvky/mag.jpg]
Ulice s 87 hospodami? Najdete jen na Žižkově
"Vyrostli jsme do krásy," říká Kateřina z Plechárny
Kam na beach? Sedm nejlepších areálů a velký přehled všech
Na co do kina: Léto začíná – X-men, víno a CineBenelux
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!