Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Britská hudba, parkour, čtyřkolky i vinyly

doporučujeme | 7. 3. 2014

Že návštěva kina nemusí být popcornová selanka se přesvědčíte na Festivalu otrlého diváka i na Jednom světě, jehož letošním tématem je "práce".

jizda%281%29.jpeg
Foto: Jeden svět (film Jízda na hraně)

Páteční večer
V pátek se vydejte na premiéru hudebně-tanečního představení Alchymista snů a na swingový večer do Popocafepetlu Újezd. Do Prahy navíc zamíří hned tři britská esa. V MeetFactory to v rytmu post-rocku a elektroniky rozjede Forest Swords, v Roxy legenda drum&bassu Tantrum Desire a ve Stormu dubstepové duo Roksonix.

Sobota
Až si dopřejete Sobotní brunch v Café Neustadt, zdokonalte se ve fotografování na Setkání fotografů, zkoukněte nejlepší české parkouristy na Plechárně a vydejte se na Ozvěny Vinyly do Krymské ulice. Večer si pak užijte ve společnosti palestinského filmu, jídla a hudby na Resistance Recipes nebo na progresivní hudební tvorbě v Crossu.

[parkour%281%29.jpg]
Foto: In Motion

Neděle
Víkend zakončete na pralinkovém kurzu, workshopu výroby doplňků do bytu ze starých věcí, přenosu Kníže Igora z Metropolitní opery v New Yorku, veletrhu motorek a čtyřkolek nebo koncertu folkovo-punkového zpěváka Franka Turnera.

Pro děti
Děcka vyrobí hračky pro chobotnatce na Víkendu pro slony v zoo, ukážou šikovnost na kuličkiádě, vyzkouší si alchymistické pokusy na Oživlé laboratoři a na kloub hrám a hlavolamům přijdou na akci Myšlení nebolí.

[laborator.jpg]
Foto: Muzeum alchymistů
 

[ovladaci_prvky/mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Tucet nejzábavnějších akcí roku 2014
Nejlepší párty března: záplava kvalitní hudby i soutěžení
Na co do kina: Hrajeme Fair Play a chodíme na Jeden svět
Kam na kávu s knihou? 5 míst, kde si můžete nerušeně čístNevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!