Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nejlepší párty března: záplava kvalitní hudby i soutěžení

zábava | 3. 3. 2014

I když venku to už vypadá spíš na pohodový festivaly pod širym nebem, březen je nabitej skvělejma koncertama i dalšíma akcema, který byste jakožto hudební fajnšmekři (a nejen ti) neměli minout. Chystá se na vás totiž cimbálovka, soutěž o největší hudební paskvily, akce pro milovníky travičky zelený i dva luxusní koncerty!

Napsala: Mariana Kopecká
Videa: Youtube

Untitled-2.jpg
 

cislo.jpgFOREST SWORDS 
To, že projekt Stimul Festival sem co každou chvíli tahá tu nejlepší současnou muziku, už by pro vás neměla bejt novinka. Tentokrát se ale vytáhl nadmíru – do Meetfactory totiž přiváží britskýho producenta Foresta Swordse, kterej na vás vyšle směsku post-rocku, ambientu a elektroniky. Představit vám přijede svoje loňský album Engravings, který kluci z Pitchforku ošperkovali titulem Best New Music. A to se, jak už modří vědí, nepovede jen tak někomu!

 

Forest Swords

MeetFactory

07.03. 20:00


 

02.jpgZLATÝ DAVID 
Poměrně netradičně dám v dnešním toplistu prostor i naprostýmu hudebnímu dnu. Rok se totiž s rokem sešel a na nás se už potřetí chystá oficiální vyhlášení hudebních anticen Zlatý David! Na listině nominovaných nechybí takoví velikáni jako majitel nejznámějších varlat v zemi Leo Beránek, jedna z nejdrsnějších českých rockerek Jitka Válková anebo koťátka kinderpopu 5angels. No zkrátka – bude to boj!

 

Zlatý David

ROXY

12.03. 19:00


 
 

03.jpgFOLKLORNÍ MEJDLO 
V bizarních hudebních zážitcích budem pokračovat i nadále, i když tentokrát můžete špunty do uší nechat doma. Čím dál oblíbenější Café Neustadt nám totiž v půlce března doveze hudební zážitek, za kterym většinou musíme jezdit hodně daleko - pravou nefalšovanou cimbálovku! Hrát bude folklorní soubor Šarvanci, kterej spojuje všemožný nadšence do slovenský lidový kultury. Kašlat na hipstery, je čas na šohaje!

 

Folklorní mejdlo

Café Neustadt

18.03. 20:00


 

04.jpgREFLEX CANNABIS CUP 
I přes všechny potíže a vopruzy, který se v poslední době kolem český huličský scény objevily, letos znovu přichází soutěž o nejkrásnější fotky těch nejkrásnějších rostlinek. A věřte nebo ne – letos se v Roxy sejdem už podesátý! Jako dáreček nám pořadatelé nadělili koncert hned dvou zahraničních hvězd – kanadského DJe Stickybuds a britskýho matadora Krafty Kuts!

 

Reflex Cannabis Cup 2014

ROXY

20.03. 21:00 
 

05.jpgELECTRONIC BEATS FESTIVAL
Na závěr si dovolím trochu ubrat na objektivitě a říct vám, že na nadcházející pražský Electronic Beats se těšim víc než většinu letošních pražskejch akcí dohromady. Přijedou na ně totiž pánové z Moderat, kteří loni vydali nejvíc nejlepší desku II, a taky dalšího pána elektroniky - producenta Bonobo, kterej vystoupí i s živou kapelou. No a zapomenout nesmíme ani na noisovou německo-japonskou formaci Diamond Version! Tohle bude prostě boží…

 

Electronic Beats 2014

ARCHA+

28.03. 20:00


[MarianaKopecka.jpg]

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!