Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Frisbee, swing, souboj nevěst, vepříci a Party Hard

doporučujeme | 7. 2. 2014

Hlavně ženy ocení víkendový Svatební veletrh či sobotní Souboj nevěst o pohádkové věno. Pro muže je tu pak nová výstava Zimní olympijské hry.


[pretahovana.jpg]
Foto: Souboj nevěst

Páteční večer
V pátek se tančí v rytmu swingu v Trafačce a (elektro)swingu v Basement baru, slaví 7. narozeniny Radia Spin a drsně paří na Party Hard Vol. II. Z Norska přijede alternativní kapela Ulver (Palác Akropolis), z Anglie producent Paul White (Neone) a z Německa hudební mág Karotte (Roxy).

Sobota
Nadlábněte se na Prosecké zabijačce nebo na akci Porcujeme umění, která kromě reálného vepříka slibuje i dekadentní večírek. Za Festivalem ledových soch se vydejte na střechu Galerie Harfa, za večerem plným Indie rocku s belgickou kapelou Balthazar do Lucerna Music Baru a za operou Rusalka pod širák na náměstí Republiky.

foto.jpg
Foto: Frisbeer cup


Neděle
Nepropásněte finále Mistrovství ČR ve freestyle frisbee ani inscenaci Mah Hunt z apokalyptické doby. Pro hip-hopery je tu soutěž/párty Jamasterap a pro příznivce akustické hudby City and colour. V Malostranské besedě se hraje Gogol na stojáka.

Pro děti
Děti vezměte do muzea na oživlou výstavu Peníze s detektivní školou nebo na napínavou hudební laboratoř Tučňáci (s nákupem vstupenek pospěšte). V Letňanech vás čeká zábavné odpoledne s Lego příběhem a v Zoo oslaví narozeniny  slůně Sita a orangutan Diri. Po celý víkend se po Praze koná velké množství masopustních taškařic.
 


 

[ovladaci_prvky/mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Na co do kina: Kurvaseneříká aneb to radši šlápnu na Lego
7 valentýnských akcí, které potěší romantiky i skeptiky
5 únorových mejdanů, které vás v zimní Praze zahřejou!
Milujeme zimu v Praze, protože...
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!